HERON Vysokotlakový motorový čistič 210bar, 7,5l/min HPW 210

789 € 657,50 € bez DPH
Skladom

Vysokotlakový motorový vodný čistič vyniká vysokým tlakom vody na výstupe - až 210bar, ktorý zaručuje jeho vysoký čistiaci výkon.

Detailné informácie

Podrobný popis

Unikátna spúšť (AUTO START) striekacej pištole vám nie len, že umožní kontrolovať čistič priamo z miesta kde pracujete, čím sa predĺži životnosť čerpadla a motoru, ušetrí palivo, ale tiež vám dovolí zapnúť a vypnúť motor len stlačenim spúšte.

Čistič je tak určený k veľmi efektívnemu a rýchlemu čisteniu povrchov a plôch z kameňa, dreva, kovu, plastu ako napr. chodníkov a terás za účelom odstránenia machu a rias, ďalej fasád domov, záhradného náradia atď.

Hlavné uplatnenie nachádza tento výrobok na stavbách, po povodniach, čistenie áut a poľnohospodárskej techniky a pre miesta kde nie je vždy dostupný el. prúd a je treba vyčistiť väčšie plochy. Čistič je vybavený podvozkom pre jednoduchú prepravu, 4 rôznymi tryskami, pripojením pre čistiaci prostriedok, 8m tlakovou hadicou a striekacou pištoľou.

prietok 7,5 l / min
max. tlak na prívode 0-10bar
štartovanie elektrické, manuálny
rozmery 74x53x59cm, hmotnosť 40,2kg

Dodatočné parametre

Kategória: Vysokotlakové čističe
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.