Leatherman FREE T4

105 € 87,50 € bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Farba
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Najkompaktnejší zo všetkých multitoolov revolučného radu FREE. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľká vec v malom balení. Aj tak by sa dal nazvať revolučný multitool T4 z nového radu FREE, ktorý bol navrhnutý s ohľadom na každodenné, rýchle a bezpečné riešenie všetkých vašich problémov. Patrí medzi najuniverzálnejšie nástroje vôbec, a okrem kompaktných rozmerov zaručujúcich maximálne pohodlie sa môže oprieť aj o preslávenú portlandskú kvalitu, ktorá stojí za tými najlepšími multitoolmi sveta. Jedným z nich je teraz aj Leatherman FREE T4.

Ergonomický dizajn umožňuje každý nástroj bezproblémovo otvoriť aj zatvoriť. Textúra rukoväte napomáha pohodlnejšiemu úchopu. Haptická spätná väzba vám dá istotu, že nástroje sú bezpečne uzamknuté na svojom mieste. Všetky nástroje sa otvárajú rýchlym a pohodlným stlačením palca.

Magnetická architektúra poistiek napomáha ľahkému a plynulému otváraniu, ktoré minimalizuje trenie a tým aj celkové opotrebenie všetkých nástrojov. Tento revolučný systém vám navyše rýchlym prístupom k nástrojom umožní pracovať s adekvátnou rýchlosťou a spoľahlivosťou po dlhé roky.

Rýchly prístup ku všetkým nástrojom z vonkajšej strany multitoolu umožňuje otvárať nástroje jednou rukou. Už žiadne zničené ruky! Zamykanie a odomykanie nástrojov je vďaka novo navrhnutým magnetickým zámkam úplne bezpečné. Môžete tak bez obáv pracovať a nemusíte sledovať daný nástroj.

Obsah balenia: návod, multitool

Vybavenie:

 1. Nôž z 420 HC ocele
 2. Nožnice s pružinou
 3. Šidlo
 4. Otvárač na fľaše
 5. Rezací hák
 6. Rezák na balíky
 7. Phillips skrutkovač
 8. Stredný skrutkovač
 9. Extra malý skrutkovač
 10. Pilník na drevo a kov
 11. Pinzeta
 12. Odoberateľný klip

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vreckové nástroje
Záruka: 25 rokov
Dížka čepele: 5.6 cm
Dĺžka zatvoreného nástroja: 9.3 cm
Hmotnosť: 121.9 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.