Leatherman FREE T2

54,90 € 45,75 € bez DPH
Skladom

Najkompaktnejší zo všetkých multitoolov revolučného radu FREE. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Najkompaktnejší zo všetkých multitoolov revolučného radu FREE. Napriek tomu je ale pevný a nenahraditeľný. Zmestí sa všade, vo vrecku ani na opasku ho nepocítite, ale pokiaľ ide o schopnosti, svoje parametre vysoko prevyšuje. Celkovo 8 špičkových a ľahko prístupných nástrojov tradičnej portlandskej kvality vám dáva nepretržitú istotu vašej neporaziteľnosti.

Ergonomický dizajn umožňuje každý nástroj bezproblémovo otvoriť aj zatvoriť. Textúra rukoväte napomáha pohodlnejšiemu úchopu. Haptická spätná väzba vám dá istotu, že nástroje sú bezpečne uzamknuté na svojom mieste. Všetky nástroje sa otvárajú rýchlym a pohodlným stlačením palca.

Magnetická architektúra poistiek napomáha ľahkému a plynulému otváraniu, ktoré minimalizuje trenie a tým aj celkové opotrebenie všetkých nástrojov. Tento revolučný systém vám navyše rýchlym prístupom k nástrojom umožní pracovať s adekvátnou rýchlosťou a spoľahlivosťou po dlhé roky.

Rýchly prístup ku všetkým nástrojom z vonkajšej strany multitoolu umožňuje otvárať nástroje jednou rukou. Už žiadne zničené ruky! Zamykanie a odomykanie nástrojov je vďaka novo navrhnutým magnetickým zámkam úplne bezpečné. Môžete tak bez obáv pracovať a nemusíte sledovať daný nástroj.

Obsah balenia: návod, multitool

Vybavenie:

  1. Nôž z 420 HC ocele
  2. Šidlo
  3. Otvárač na fľaše
  4. Rezací hák
  5. Rezák na balíky
  6. Phillips skrutkovač
  7. Stredný skrutkovač
  8. Extra malý skrutkovač

Dodatočné parametre

Kategória: Vreckové nástroje
Záruka: 25 rokov
Dížka čepele: 5.6 cm
Dĺžka zatvoreného nástroja: 9.3 cm
Hmotnosť: 93.6 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.