Nálepkové teplomery FeverMates

Novinka
Značka: Mediband
7,95 € 6,63 € bez DPH
Ihneď k odberu (1 ks)

Inovatívny teplomer vo forme nalepovacích indikátorov, ktorý vám umožňuje vizuálne monitorovať teplotu dieťaťa celých 48 hodín. Teplotu dieťaťa tak môžete mať pod kontrolou a to bez zbytočného stresu. Balenie obsahuje 8ks nálepkových teplomerov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nálepkové teplomery obsahujú bezpečnú formu lepidla-chirurgickej kvality, ktoré nepoškodzuje a ani nedráždi pokožku vášho dieťaťa. Takéto lepidlo sa bežne využíva v nemocniciach, či iných zdravotníckych zariadeniach.

Výhody:
- rýchly, bezpečný a efektívny
- deti náplaste radi nosia
- hypoalergénny
- bez obsahu latexu
- vhodný do vody
- skvelé aj na cestovanie, ľahko sa zmestia do kabelky, tašky alebo peňaženky

Teplota je ľahko čitateľná pomocou jasných čísel, ktoré ukazujú presnú nameranú teplotu. Použitie bežných teplomerov je u detí často náročné, keďže neradi držia teplomer v ústach, či pod pazuchou.

Obsah balenia:
8 nálepkových teplomerov
 
Ako teplomer používať:
1. Vytiahnite ,,FeverMates“ z ochranného obalu a aplikujte na čelo dieťaťa. Nálepku môžete tiež nalepiť na lopatky, pod rameno alebo na hruď.
2. Čakajte 30 sekúnd a sledujte , ktorý z ukazovateľov teploty sa rozsvieti. Zobrazené číslo ukazuje teplotu dieťaťa. (N je normálna)
3. Teplomer po použití vyhoďte (nálepka je hygienickejšia ako samotný teplomer).
Schválenie a normy

Norma: EN ISO 13485:2016, GMP certificate

Varovanie:
Toto je zdravotnícka pomôcka, nie hračka. Možné riziko prehltnutia! Ak používate FeverMates u dieťaťa vo veku 36 mesiacov a menej, je nutné, aby bolo dieťa pod neustálym dohľadom a nezostalo nestrážené s nálepkovým indikátorom. Vždy využite teplomer na potvrdenie teploty. Ak sa cítite znepokojene, vyhľadajte lekársku pomoc. Držte balenie a obsah balenia mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Teplomery
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: