HELVI AUTOSTAR 1001

1 105 € –12 %
12 helvi autostar 1001 1
1 105 € –12 % 970 € 808,33 € bez DPH
Skladom

Vysokoprofesionálna patentovaná nabíjačka akumulátorov s automatickým pripojením a odpojením štartovania.

Detailné informácie

Podrobný popis

AUTOSTAR 1001 je vysokoprofesionálna patentovaná prenosná nabíjačka na kolieskach s pomocným štartovaním a automatickou funkciou štartovania pre 12/24V akumulátory. Rada Autostar sa odlišuje od konkurenčných značiek tým, že štartéry sú vybavené patentom chráneným elektronickým obvodom CPS (Car Protection System). Nabíjačka Autostar sa pripojí podľa všeobecných zásad na akumulátor. Začne sa štartovať vozidlo.
 
CPS meria parametre prostredníctvom akumulátora. V prípade potreby, t.j. nedostatku energie, dodá prostredníctvom nabíjačky dostatočný prúd zo siete na štartovanie vozidla. Keď napätie batérie dosiahne dostatočné hodnoty automaticky nastaví funkciu pomocného štartu. CPS chráni elektronické zariadenie proti poškodeniu napäťovými špičkami, ktoré môžu vzniknúť počas štartovania.
 
Pri štartovaní s Autostar vybavenými CPS nie je potrebné spúšťanie pomocného štartu diaľkovým ovládaním a ani ďalšia osoba, ktorá obsluhuje nabíjačku s pomocným štartom a zosúlaďuje štartovanie vozidla s pomocným štartom. Všetko sa robí automaticky. Chráni Vaše auto proti skratu, aby Vám neodišla tak drahá elektronika v ňom.
 
Autostar je vybavený prepínačom nabíjacieho prúdu ampérmetrom na zobrazovanie nabíjacieho a štartovacieho prúdu „tepelnou“ ochranou proti predĺženému štartovaniu a vnútornou poistkou proti skratom a zámene polarity. Je vybavený časovačom na nastavenie konkrétnej hodnoty času pre funkciu rýchleho nabíjania. 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Štartéry autobatérií
Záruka: 2 roky
Príkon: 2000W
Napätie akumulátora: 12-24V
Efektívny nabíjací prúd: 90A
Priemerný nabíjací prúd EN 60335-2-29: 60A
Regulačné stupne nabíjacieho prúdu: 14+BOOST
Kapacita akumulátora 15h: 900Ah
Štartovací prúd max: 1000A
Napájacie napätie: 3x400V 50/60 Hz
Rozmer: 320x487x745

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.