BROS Zelená Sila - tekutý prípravok proti potravinovým moliam (500ml)

Kód: 13645
Tip
Značka: BROS
3,50 € 2,92 € bez DPH 7 € / 1 l
Skladom
Možnosti doručenia

Kvapalina na likvidáciu potravinových molí, na použitie v kuchyniach, komorách, skladoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý prípravok proti moľom vijačky paprikovej určený na použitie v kuchyniach, špajzách, skladovacích priestoroch a priamo v kuchynských skrinkách. Účinne odpudzuje dospelé mole vijačky paprikovej, čím chráni potraviny, ako sú múka a cestoviny. Na báze rastlinných zložiek, neobsahuje syntetické insekticídy a možno ho použiť v bezprostrednom okolí potravín. Má preventívne účinky a poskytuje ochranu až 2 týždne. Pravidelne používaný prípravok eliminuje problém s moľami vijačky paprikovej.

Návod na použitie:
Vyhoďte všetky potraviny vykazujúce znaky napadnutia moľmi vijačky paprikovej (na zistenie napadnutia použite lepiaci papierik BROS na mole vijačky paprikovej) Vyčistite prázdne skrinky a vnútri ich dôkladne vystriekajte (8 postrekov na policu s plochou 40 x 60 cm) a nechajte ich uschnúť pred vrátením všetkých predmetov do skriniek. Opakujte každé 2 týždne a po každom čistení skriniek.

Bezpečnostné opatrenia:
Pred použitím prečítajte návod na použitie. Biocídny výrobok, používajte bezpečne.
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
EUH208 Obsahuje post-reakčnú zmes 5-chlór-2-metyl-2H-izotiazol-3-ónu a 2-metyl-2H-izotiazol-3-ónu. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nevdychujte výpary prípravku. Používajte len v dobre vyvetraných miestnostiach. Nepoužívajte na povrchy, ktoré sa dostanú do kontaktu s nezabalenými potravinami (napr. kuchynská doska), ani na mramor a jemné tkaniny.

Prvá pomoc:
Zaistite dostatočný prístup čerstvého vzduchu. Vypláchnite oči prúdom vody, pokožku umyte vodou a mydlom. V prípade požitia alebo zdravotných ťažkostí vyhľadajte lekára. V situáciach, kedy je potrebná iná ako lekárska pomoc uvedená v doporučeniach, kontaktujte: Národné toxikologické informačné centrum v Bratislave, tel.č.: 02/547 741 66. Vedľajšie účinky nie sú známe.
Uchovávajte v pôvodnom obale.
Zneškodnite tento materiál a jeho obal v mieste zberu nebezpečného alebo špeciálneho odpadu.

Účinná látka:
Eucalyptus citriodora oil, hydrated, cyclized (EC Oil (H/C)) (Redefined from Mixture of cis- and trans-p-
menthane-3,8 diol (Citriodiol)) 1% (1 g/100 g), geraniol 0,04% (0,04 g/100 g).
Reg.č.: bio/2965/D/18/CCHLP
Dátum výroby, dátum expirácie a číslo šarže na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Spreje proti hmyzu
Záruka: 2 roky
Hmostnosť: 500g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.