O nás

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2013 ako predajca a dodávateľ hasičskej a záchranárskej techniky. Tím REDNOD tvoria dobrovoľní hasiči, milovníci psov a outdoor aktivít. Radi pomáhame a snažíme sa ku každému zákazníkovi pristupovať individuálne. Postupne sme pridali do našej ponuky špeciálne produkty pre život. Certifikované produkty na ochranu zdravia a proti vírusom, pre outdoor nadšencov, psíčkarov, do dielne, záhrady či domácností. Dodávame produkty aj pre školské a sociálne zariadenia, obce či pre mnohých lekárov. 

V roku 2020 sme spustili aj predaj cez internetový obchod Rednod.sk. V súčasnosti sme lídrom v predaji a službách v oblasti hasičskej a záchranárskej techniky v regióne s kamenným obchodom a e-shopom. Pravidelne pre Vás rozširujeme sortiment o kvalitné produkty vo všetkých kategóriách: hasiči, záchranári, priemysel, ochranné pracovné pomôcky, outdoor, dom a záhrada, kynologické potreby.

Sortiment dopĺňa aj rada špeciálnych produktov pre záchranné a humanitárne akcie, ako sú nafukovacie stany, dekontaminačné sprchy a boxy, záchranné ostrovčeky a ďalšie prvky integrovaných záchranných systémov.

Kamenný obchod: REDNOD, Modranská 7027/1, 917 01 Trnava
E-shop: www.rednod.sk

NAŠI ZÁKAZNÍCI A PARTNERI

firmy b 

Ako obchodná spoločnosť spolupracujeme s najvýznamnejšími výrobcami a dodávateľmi.

LogoPH    0013000000I1SbqHAIX-Group-logo1878f8dc7a93df606368805e0e724506   Peli-Logo-A-Hi-RES Petzl_logo   preview-spencer

Výhradný obchodný partner výrobcu záchranných a humanitárnych produktov GUMOTEX

logo-rescue-systems   logo-boats-outdor

Exkluzívny predajca nožov, multinožov, svietidiel, čeloviek LEATHERMAN a LED LENSER

LTG_Corporate_Tagline_Yellow   ledlenser_logo-2016_4c_black_red_160126_high 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.