O nás

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2013 ako predajca a dodávateľ hasičskej a záchranárskej techniky. V roku 2020 sme spustili predaj cez internetový obchod Rednod.sk. Postupne rozširujeme ponuku o tisícky kvalitných produktov pre život v kategóriách zdravotníctvo, hasiči, šport a outdoor, drogéria, náradie a technika, dom, kancelária, záhrada atď. 

SME OFICIÁLNI PREDAJCOVIA ALEBO DISTRIBÚTORI ZNAČIEK

 

Sme autorizovaným predajcom elektrocentrál a techniky značiek HondaHeronGude či priemyselných vysávačov Nilfisk. Sme výhradným predajcom hasičského a záchranárskeho vybavenia českých značiek Pavliš a Hartmann a Gumotex na slovenskom trhu. Sme tiež hrdým oficiálnym predajcom hasičského a záchranárskeho vybavenia značiek Holík a Dräger.   

Dodávame defibrilátory značiek Zoll a Instramed so slovenským jazykom a servisným zázemím. V zdravotníctve sa spoliehame tiež na rokmi overené značky Little Doctor, Burnshield a Hartmann. V najširšej ponuke zdravotníckych tašiek v SR si vyberiete z produktov od výrobcov Elite Bags, H.U.M., Marbo či Ego Zlín.   

V outdoor sa spoliehame na svietidlá značiek Fenix a Ledlenser s predĺženou zárukou, na legendárne americké multitooly Leatherman s 25-ročnou zárukou či na outdoor oblečenie a výbavu Husky.

Zároveň sme slovenský e-shop a ako lokálpatrioti dávame priestor viacerým slovenským a českým výrobcom (viac tu). V našej ponuke nájdete napríklad oceňované medy a medoviny Apimed z Dolnej Krupej či hotové jedlá Expres Menu vhodné na cesty a výlety. V kategórii drogéria podporujeme predaj tradičných českých a slovenských značiek ako Krystal, Isolda, Cleamen či Fixinela, plus nadčasovo ekologického talianskeho výrobcu Lucart.  

Tešíme sa aj na Vašu osobnú návštevu v predajni v Trnave. Tím REDNOD tvoria dobrovoľní hasiči, milovníci psov a outdoor aktivít. Radi pomáhame a snažíme sa ku každému zákazníkovi pristupovať individuálne. Dodávame produkty aj pre školské a sociálne zariadenia, ministerstvá, obce, organizácie, firmy, nemocnice či pre mnohých lekárov. 

Kamenný obchod: REDNOD, Modranská 7027/1, 917 01 Trnava
E-shop: www.rednod.sk