Nomad 7 plus

117,60 € 98 € bez DPH
Skladom

Redizajnovaný panel, ktorý je ľahší a inteligentnejší ako jeho predchodca. Solárny panel Nomad 7 Plus má inovatívnu technológiu pre nabíjanie USB zariadenia priamo zo slnka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Redizajnovaný panel, ktorý je ľahší a inteligentnejší ako jeho predchodca. Solárny panel Nomad 7 Plus má inovatívnu technológiu pre nabíjanie USB zariadenia priamo zo slnka. Modulárny odnímateľný stojan a indikátor intenzity slnečného svitu zaistia čo najlepší zážitok zo solárneho nabíjania.

Inteligentné nabíjanie telefónov: Nabíjajte telefóny a USB zariadenia priamo zo slnka. Zabudovaný dynamický auto-reštart a inteligentná elektronika optimalizujú výkon tak, aby sa prispôsobil nabíjanému zariadeniu.

Indikátor intenzity slnečného svitu. Priehľadný LED indikátor zobrazuje silu slnečného svitu. Získate okamžitú spätnú väzbu o umiestnení a výkone panela počas nabíjania.

Robustný a modulárny: Odnímateľným stojan zaisťuje optimálny uhol panela pri nabíjaní a prirodzený tieň pre nabíjané zariadenie.

JUNCTION BOX + indikátor intenzity slnečného svitu (USB kábel s modrými diódami)

Mozog Nomad 7 Plus je ukrytý práve v tejto rozvodnici. Niekoľko kľúčových komponentov spolupracuje tak, aby zaistili, že budete mať najlepšiu skúsenosť so solárnym nabíjaním. Jedným z týchto komponentov je aj indikátor intenzity slnečného svitu. 4 modré LED svetlá ukazujú stav súčasných slnečných podmienok a dávajú vám predstavu o tom, ako dobre sa bude vaše vybavenie nabíjať.

Indikátor výkonu - modré LED

1 svetlo 2 Watts

2 svetlo 3 Watts

3 svetlo 4 Watts

4 svetlo 5+ Watts

Akonáhle pripojíte vaše zariadenie k Nomad 7 Plus, budú svetlá blikať v súlade s tým, ako rýchlo bude prebiehať jeho nabíjanie. Domnievate sa, že sú dobré slnečné podmienky a stále nevidíte rozsvietené všetky modré svetlá? Skúste premiestniť Nomad 7 Plus lepšie voči slnku a sledujte, ako sa mení počet svetiel a rýchlosť blikania (čím rýchlejšie indikátor bliká, tým rýchlejšie sa bude zariadenie nabíjať). Najlepším scenárom pre nabíjanie mobilných telefónov a ďalších USB zariadení sú 3 a viac rozsvietených svetiel.

Funkcia AUTO RESTART

Nomad 7 Plus má k dispozícii funkciu auto reštart, čo z neho robí jeden z „najrozumnejších“ solárnych panelov na trhu. Vďaka možnosti sledovania histórie nabíjania, Nomad 7 Plus rozozná rozdiel medzi zariadením, ktoré dosiahlo plne nabitý stav a tým, ktoré sa odpojilo od nabíjania z dôvodu poklesu výkonu panela (pre príčiny vplyvu životného prostredia, t. j. nedostatok slnečného svetla, tieň, zatmenie slnka, atď.). Ak je identifikované odpojenie z dôvodu poklesu výkonu panela, Nomad 7 Plus sa automaticky pripojí a opäť začne zariadenie nabíjať, z vašej strany nie je nutná žiadna manipulácia.

Stojan

Nomad 7 Plus je vybavený odpojiteľným (magnetický spoj) stojanom, čo vám umožní znížiť váhu zariadenia, pokiaľ ho nebudete potrebovať. Ako ho ponecháte na paneli a rozložíte, vytvára tak ideálny uhol na polohovanie voči slnku. Tiež poskytuje prirodzený tieň pre zariadenie, ktoré budete z panela nabíjať.

Súčasť balenia: Nomad 7 Plus Solar Panel, odnímateľný stoja / puzdro na zips

Dodatočné parametre

Kategória: Solárne panely
Záruka: 2 roky
Rozmery: zložený: 16,5 x 22,23 x 1,9 cm rozložený: 33 x 22,23 x 1,27 cm
Hmotnosť: bez stojanu 354 g, so stojanom : 482 g
Výkon: 8-9 V / 7 W
Typ panelu: Monokrystal
Reťazenie: Ano
Výstupy : 2.5 mm: 8-9 V, až 0.8 A (max 7 W) USB-A port: 5 V, až 1.4 A (7 W max)
Katalógové číslo: 11806
Doba nabíjania Venture 30: 8-16 h
Doba nabíjania Guide 10 Plus: 3-6 h

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: