Dýchací prístroj VOLUNTEER AirGO-PRO-SW-B-SH-R-SL (zostava)

Kód: 5809
2 723 € 2 269,17 € bez DPH
Na objednávku

Dýchací prístroj AirGo Pro je výkonný dýchací prístroj pre široký rozsah hasičských zásahov, pohotovstné a záchranárske oprerácie, AirGo Pro je ten správny výber.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dýchací prístroj AirGo Pro je výkonný dýchací prístroj pre široký rozsah hasičských zásahov, pohotovstné a záchranárske oprerácie, AirGo Pro je ten správny výber. Pre jeho spoľahlivosť a flexibilitu je populárnou voľbou pre použitie v závodoch aj pri ťažbe nafty. Váha je rozložená rovnomerne čím sa znižuje záťaž a únava. Alpha SingleLine systém integruje varovný signál, druhú prípojku a manometer na ľahko dostupnom rozdeľovači na vašom hrudníku. Voliteľná alpha osobná dátová sieť ponúka rozšírenia o elektroniceké a telemetrické monitorovanie a schopnosť komunikácie. Hasiči a pracovníci v priemysle po celom svete, ktorí hľadajú vysokú kvalitu, spoľahlivosť a pohodlie, používajú AirGo Pro ako dýchaciu ochranu.

Zostava sa skladá z:

  • Dýchací prístroj AirGo-PRO-SW-B-SH-R-SL
  • Pľúcna automatika AutoMaXX (10023688)
  • Celotvárová maska ​​Ultra Elite s náhlavným krížom (10031385)
  • Oceľová fľaša 6l (D5103986)

MASKA 

Celotvárová panoramatická maska ​​Ultra Elite je novým počinom svetového giganta na poli ochraných pracovných prostriedkov, spoločnosti MSA Safety. Celotvárová maska ​​Ultra Elite bola vyvinutá vyspelou technológiou. Ergonomický tvar a dôraz na detail z nej robia ideálnu voľbu pre profesionálov, ktorí potrebujú častú alebo dlhodobú ochranu dýchacích ciest pri náročnom zásahu. Ultra Elite ponúka neskreslené zorné pole, pohodlie pri nosení a výbornú dorozumievacie schopnosť. Maska je dostupná vo viac než 40 ďalších verziách so širokým sortimentom príslušenstva pre rôznorodé požiadavky užívateľov.

  • Materiál: Prírodná guma
  • Verzia: PS - MaXX (pretlaková, kompatibilný s pľúcnou automatikou AutoMaXX - AS a AutoMaXX - AS-C)
  • Systém upevnenia: Náhlavný kríž
  • Veľkosť: univerzálna

Dodatočné parametre

Kategória: Sady
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.