Dýchací prístroj TOP AirGo MAX-SW-B-LG-R-D-SL (zostava)

Kód: 5807/KOM 5807/OCE Zvoľte variant
3 223 € 3 001 € od 3 001 € 2 685,83 € bez DPH 2 500,83 € bez DPH od 2 500,83 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Fľaša
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pri častom a dlhodobom používaní dýchacieho prístroja sa maximálne pohodlie užívateľa premieta na udržaní vysokého výkonu. Zostava AirMaXX kombinuje výborné ergonomické vlastnosti s vyspelou technológiou a poskytuje tak to najlepšie medzi dýchacími prístrojmi v súčasnoti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pri častom a dlhodobom používaní dýchacieho prístroja sa maximálne pohodlie užívateľa premieta na udržaní vysokého výkonu. Zostava AirMaXX kombinuje výborné ergonomické vlastnosti s vyspelou technológiou a poskytuje tak to najlepšie medzi dýchacími prístrojmi v súčasnoti. Ergonomicky navrhnutý a optimálne vyvážený nosič AirMaXX je nastaviteľný pre všetky veľkosti tela. Toto pracuje v spojitosti s ramennými popruhmi tvaru S a otočným bedrovým pásom pre rovnomerné rozloženie váhy pri zvýšení voľnosti pohybu. Záťaž a vyčerpania sa znižujú, keď pracujete bez obmedzenia. AirMaXX zostáva s vami aj keď ste v polohe hlavou dokov. Alpha SingleLine systém integruje varovný signál, druhú prípojku a manometer na ľahko dostupnom rozdeľovači na vašom hrudníku. Voliteľná alpha osobná dátová sieť ponúka rozšírenie o elektronické monitorovanie a schopnosť komunikácie. Ak používate dýchací prístroj často, dlhú dobu, alebo ak potrebujete absolútnu koncentráciu pri práci, je vhodné zvoliť AirMaXX.

Zostava sa skladá z:

  • Dýchací prístroj AirGo-MAX-SW-B-LG-RD-SL (10096205)
  • Pľúcna automatika AutoMaXX (10023688)
  • Celotvárová maska ​​Ultra Elite s náhlavným krížom (10031385)
  • Kompozitný fľašu 6,8l (D5103979)

Upínacie popruhy s vypchávkou (PRO)

Vysoko výkonné popruhy z materiálu (aramidu) s doplnkovými vypchávkami (Nomex®). Ramenné vypchávky a bedrový pás zaisťujú rovnomerné rozloženie váhy a poskytujú vysoké pohodlie pri nosení. Ramenné popruhy nezošmykujú. Bedrový pás možno jednoducho nastaviť. Bezpečné pracky dovoľujú rýchle nastavenie.

Doska bedrového pásu (SW)

Otočná doska bedrového pásu je upevnená na spodnej časti nosiča a používa sa ako opora bedrového pásu. Bedrový pás sa môže otáčať a tým sledovať pohyby používateľa prístroja. Rozsah otáčania je obmedzený a tlmený spätný pohyb prispieva k pocitu bezpečia. Pri modeloch MaX a EXX je doska bedrového pásu štandardnou výbavou, pri modeli Pro sa dodáva na želanie

Gumový doraz (B)

Gumový doraz je vyrobený z plastu podobného gume a je upevnený v spodnej časti nosiča. Zabraňuje poškodeniu prístroja v prípade prudkého odloženie na zem

Voliteľne je bedrový pás upevnený na otočnej doske Držiak fliaš (R)

Elastický držiak fliaš slúži k zvýšeniu trenia medzi fliaš a nosičom.

Tlakovzdušný systém SingleLine (SL)

V tlakovzdušnom systéme SingleLine je skombinované až päť hadíc do jedného vedenia. Do jedného vedenia je zahrnuté vedenie pre pľúcnu automatiku, manometer, výstražný signál a druhú prípojku.

MASKA 

Celotvárová panoramatická maska ​​Ultra Elite je novým počinom svetového giganta na poli ochraných pracovných prostriedkov, spoločnosti MSA Safety. Celotvárová maska ​​Ultra Elite bola vyvinutá vyspelou technológiou. Ergonomický tvar a dôraz na detail z nej robia ideálnu voľbu pre profesionálov, ktorí potrebujú častú alebo dlhodobú ochranu dýchacích ciest pri náročnom zásahu. Ultra Elite ponúka neskreslené zorné pole, pohodlie pri nosení a výbornú dorozumievacie schopnosť. Maska je dostupná vo viac než 40 ďalších verziách so širokým sortimentom príslušenstva pre rôznorodé požiadavky užívateľov.

  • Materiál: Prírodná guma
  • Verzia: PS - MaXX (pretlaková, kompatibilný s pľúcnou automatikou AutoMaXX - AS a AutoMaXX - AS-C)
  • Systém upevnenia: Náhlavný kríž
  • Veľkosť: univerzálna

Dodatočné parametre

Kategória: Sady
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.