Dýchací prístroj Dräger PSS 3000

Kód: 5681/CER 5681/ZLT Zvoľte variant
1 250 € 1 323 € od 1 250 € 1 041,67 € bez DPH 1 102,50 € bez DPH od 1 041,67 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prístroj PSS® 3000 firmy Dräger je v súčasnosti jedným z najľahších transportných systémov pre kompaktné dýchacie prístroje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prístroj PSS® 3000 firmy Dräger je v súčasnosti jedným z najľahších transportných systémov pre kompaktné dýchacie prístroje.

Uplatnili sme rovnakú pokročilú technológiu a filozofiu konštrukcie, aká sa používa aj v našej najvyššej rade profesionálnych dýchacích prístrojov pre krátkodobé a dlhodobé použitie.

Jadrom mimoriadne odolného transportného systému je nový, pokrokový maximálne odľahčený a veľmi pevný transportný rám z uhlíkových kompozitov s nízkou hmotnosťou a s mimoriadnou odolnosťou voči teplu, nárazom a chemikáliám.

S pomocou najmodernejšej technológie mapovania tlaku sme vyvinuli trasportný systém, ktorý sleduje prirodzené kontúry ľudského tela. A v dôsledku toho poskytuje zlepšenú stabilitu a znížené namáhanie chrbta, záťaž a únavu.

Tvarovaný trasportný systém prináša maximálne pohodlie pre obe ramená a bedrá, súčasne ale aj optimalizuje rozloženie záťaže podľa ťažisko tela, aby sa zariadenie nosilo príjemne a bezpečne.

Napriek tomu, že sme kládli dôraz na pohodlie pri nosení, môžete byť ubezpečený, že sme nijako nepoľavili zo svojich požiadaviek na voľbu tých najlepších a najodolnejších materiálov, aké sú k dispozícii, aby sme minimalizovali vplyv aj tých najnepriaznivejších prostredí.

Hadica prívodu stredotlakého vzduchu aj hadice tlakomera sú integrované do nosnej konštrukcie, aby sa znížilo riziko zachytenia a uviaznutia, čo prináša zvýšenie bezpečnosti a bezpečie pri vstupe a prácu v stiesnených priestoroch.

Spôsob vedenia hadíc umožňuje ich presun z jednej strany na druhú, aby bolo možné vyhovieť preferenciám užívateľa pre prístup k tlakomeru. Takto jednoduchá je aj výmena ktorejkoľvek z hadíc.

Pre rýchly a nekomplikovaný servis disponuje dýchací prístroj Dräger PSS 300 celý rad unikátnych konštrukčných prvkov, ktoré počas údržby zaručujú minimálnu dobu odstávky, a tým aj náklady.

Montáž a demontáž všetkých hlavných súčastí je jednoduchá a rýchla.

Popruhy sú k nosnému rámu upevnené novou metódou zabezpečenie pomocou jediného dielu. Okrem toho možno redukčný ventil prvého stupňa, ktorý je kvôli zvýšenej ochrane integrovaný do nosnej konštrukcie, ľahko vymontovať.

Uvedený set obsahuje:

  • Nosič PSS 3000 (dle ČSN En 137:2006, část 2)
  • Držiak plúcnej automatiky
  • Plúcna automatika PSS-P (pretlak, krátka hadica)
  • Maska FPS 7730 M2-P-PC-EPDM,
  • kandahár S-fix nebo náhlavný kríž, uni
  • Oceľová fľaša 6l

Dodatočné parametre

Kategória: Sady
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.