Dýchací prístroj EXXTREME MSA AutoMaXX (zostava)

3 667,70 € 3 408,40 € od 3 408,40 € 3 056,42 € bez DPH 2 840,33 € bez DPH od 2 840,33 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Fľaša
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pri častom a dlhodobom používaní dýchacieho prístroja sa maximálne pohodlie užívateľa premieta na udržaní vysokého výkonu. Zostava AirMaXX kombinuje výborné ergonomické vlastnosti s vyspelou technológiou a poskytuje tak to najlepšie medzi dýchacími prístrojmi v súčasnoti.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Časté vystavenie plameňom a teplu pri periodických náročných cvičeniach sa predovšetkým odrazí na vybavenie. Zostava eXXtreme využíva špeciálne materiály pre zníženie nákladov na údržbu kritických komponentov, ktoré by inak vyžadovali častú výmenu pri tak extrémnych aplikáciách. Popruhy sú vyrobené z nehorľavých aramidových vlákien pre veľké zaťaženie. Hadice sú chránené pred ohňom a teplom izolačnými krytmi na ramenných popruhoch. So spojkou alphaCLICK pre rýchle pripojenie tlakovej fľaše, sa fľaša jednoducho zacvakne na redukčný ventil. 

Zostava sa skladá z:

  • Dýchací prístroj AirMaXX eXXtreme SL - prispôsobiteľný nosič, popruhy eXXtreme, otočný bedrový pás, gumový doraz, upínací pás pre 1 alebo 2 fľaše, gumový držiak, oddeľovací strmeň, SingleLine hadicové vedenie, závitové pripojenie. (10060805)
  • Pľúcna automatika AutoMaXX (10023688)
  • Celotvárová maska ​​Ultra Elite (10031385)
  • Oceľová fľaša 6l (D5103986)

MASKA 

Celotvárová panoramatická maska ​​Ultra Elite je novým počinom svetového giganta na poli ochraných pracovných prostriedkov, spoločnosti MSA Safety. Celotvárová maska ​​Ultra Elite bola vyvinutá vyspelou technológiou. Ergonomický tvar a dôraz na detail z nej robia ideálnu voľbu pre profesionálov, ktorí potrebujú častú alebo dlhodobú ochranu dýchacích ciest pri náročnom zásahu. Ultra Elite ponúka neskreslené zorné pole, pohodlie pri nosení a výborné dorozumievacie schopnosti. Maska je dostupná vo viac než 40 ďalších verziách so širokým sortimentom príslušenstva pre rôznorodé požiadavky užívateľov.

  • Materiál: Prírodná guma
  • Verzia: PS - MaXX (pretlaková, kompatibilný s pľúcnou automatikou AutoMaXX - AS a AutoMaXX - AS-C)
  • Systém upevnenia: Náhlavný kríž
  • Veľkosť: univerzálna

Dodatočné parametre

Kategória: Sady
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.