Dýchací prístroj Dräger PSS 4000

Kód: 5684/PLA 5684/PLA2 5684/HLI 5684/HLI2 Zvoľte variant
1 257 € 1 330 € 1 499 € 1 575 € od 1 257 € 1 047,50 € bez DPH 1 108,33 € bez DPH 1 249,17 € bez DPH 1 312,50 € bez DPH od 1 047,50 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Dĺžka
Spojka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prístroj PSS® 4000 firmy Dräger je v súčasnosti jedným z najľahších transportných systémov pre kompaktné dýchacie prístroje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dýchací prístroj PSS® 4000 - maska FPS 7730 s Kandahárom je jedným z najľahších transportných systémov pre kompaktné dýchacie prístroje vo svojej triede, ktorý je určený pre hasenie požiarov v extrémnych podmienkach.

Uplatnili sme rovnakú pokročilú technológiu a filozofiu konštrukcie, ktorá sa používa aj v našej najvyššej rade profesionálnych dýchacích prístrojov pre krátkodobé a dlhodobé použitie.

Jadrom mimoriadne odolného transportného systému je nový, pokrokový maximálne odľahčený a veľmi pevný transportný rám z uhlíkových kompozitov s nízkou hmotnosťou a s mimoriadnou odolnosťou voči teplu, nárazom a chemikáliám.

S pomocou najmodernejšej technológie mapovania tlaku sme vyvinuli trasportný systém, ktorý sleduje prirodzené kontúry ľudského tela. A v dôsledku toho poskytuje zlepšenú stabilitu a znížené namáhanie chrbta, záťaž a únavu.

Tvarovaný trasportný systém prináša maximálne pohodlie pre obe ramená a bedrá, súčasne ale aj optimalizuje rozloženie záťaže podľa ťažisko tela, aby sa zariadenie nosilo príjemne a bezpečne.

Napriek tomu, že sme kládli dôraz na pohodlie pri nosení, môžete byť ubezpečený, že sme nijako nepoľavili zo svojich požiadaviek na voľbu tých najlepších a najodolnejších materiálov, aké sú k dispozícii, aby sme minimalizovali vplyv aj tých najnepriaznivejších prostredí.

Hadica prívodu stredotlakého vzduchu aj hadice tlakomera sú integrované do nosnej konštrukcie, aby sa znížilo riziko zachytenia a uviaznutia, čo prináša zvýšenie bezpečnosti a bezpečie pri vstupe a prácu v stiesnených priestoroch.

Model PSS 4000 je oproti modelu PSS 3000 dizajnovo vylepšený, nové polstrovanie zaručuje pohodlnejšie nosenie.

Montáž a demontáž všetkých hlavných súčastí je jednoduchá a rýchla.

Popruhy sú k nosnému rámu upevnené novou metódou zabezpečenie pomocou jediného dielu. Okrem toho možno redukčný ventil prvého stupňa, ktorý je kvôli zvýšenej ochrane integrovaný do nosnej konštrukcie, ľahko vymontovať.

Uvedený set obsahuje:

  • Nosič PSS 4000 (dle ČSN En 137:2006, část 2)
  • Držiak plúcnej automatiky
  • Plúcna automatika PSS-P (pretlak, krátka hadica)
  • Maska FPS 7730 s kandahárom S-fix Uni
  • kandahár S-fix nebo náhlavný kríž, uni
  • Oceľová fľaša 6l

Dodatočné parametre

Kategória: Sady
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.