V Trnave horel pivovar Sessler, zasahovali aj dobrovoľní hasiči

Hasiči zasahovali v stredu večer vyše šesť hodín pri požiari strechy novostavby v objekte pivovaru Sessler v Trnave. Na mieste bojovali s ohňom okrem profesionálnych hasičov z Trnavy aj dobrovoľní hasiči z okolitých obcí Križovany nad Dudváhom, Voderady a z DHZ Pole. 

Dnes 23.9.2020 bol v čase 17:33 našej jednotke vyhlásený výjazd k požiaru v pivovare Sessler v Trnave. Výjazd v čase...

Uverejnil používateľ DHZO Križovany nad Dudváhom Streda 23. septembra 2020

Hasiči použili aj výškovú techniku. Pri požiari sa našťastie nikto nezranil. Zamestnanci firmy uviedli, že horela časť novostavby s bowlingom, kongresovou sálou a pivnými kúpeľmi, ktorá bola tesne po dokončení a pre verejnosť ešte priestory neboli otvorené. 

Zásah 3/2020 Dnes o 17:36 nam bol vyhlásený poplach na požiar sladovne pivovaru v Trnave. O 17:45 vyrazila jednotka na...

Uverejnil používateľ Dhz Voderady Streda 23. septembra 2020

Areál sladovne Sessler zachvátil požiar aj pred tromi rokmi. Oheň vtedy zničil skladové priestory. "Predbežná škoda vyčíslená majiteľom je 180 000 eur a uchránené hodnoty predstavujú približne 500 000 eur. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania," uviedla hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Mária Zaťková.

SÚVISIACE ČLÁNKY
Ako hasič v plnej výstroji vybehol na skokanský mostík v Tatrách
Počet aktívnych DHZO rastie: Treba poslať žiadosť o zaradenie do 25. októbra
FOTO: V Križovanoch hasilo takmer 50 súťažných tímov, podporili sme ich bezpečnosť

REDNOD - OBCHOD A ESHOP PRE HASIČOV
• stovky špeciálnych produktov, radi Vám poradíme aj osobne (Trnava, Modranská 1)

Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.