Protipovodňové zábrany

Vodou plnené zábrany sú určené k ochrane domov, objektov pri hrozbe povodní, proti prívalovej vode, zvýšení existujúcich hrádzí, zvýšení brehov riek.

Valcové protipovodňové zábrany (vaky plnené vodou)

Plnenie vriec s pieskom kvôli stavaniu provizórnych hrádzí je minulosť! Je tu podstatne efektívnejší a menej náročný spôsob, ako sa ochrániť pred veľkou vodou – vaky plnené vodou. Stačia len dve osoby na ich vytiahnutie z prepravného obalu, roztiahnutie a plnenie. Potom už  ostáva len určiť, ako dlhá má zábrana byť a kadiaľ presne povedie. Je totiž možnosť stavať ich do uhlov tak, aby kopírovali koryto rieky alebo vytvorili koryto nové.

 

 

Protipovodňové zábrany s oceľovou konštrukciou

Keď sa rozvodnená rieka dostane zo svojho obvyklého koryta, väčšinou ide o veľký problém. Sú tu len dve možnosti – zabrániť vode spôsobiť ďalšie škody, alebo jej vytvoriť nové koryto. Protipovodňové zábrany GUMOTEX zvládnu oboje. Sú ideálnou ochranou pred povodňami a prívalovou vodou. Vďaka svojej stabilite dokážu zvýšiť už existujúce hrádze alebo brehy riek. Stavebnicový systém zábran umožňuje vytvárať takmer neobmedzene dlhú radu zábran, ktorú  je možné naviac spojovať a stavať tiež do pravých uhlov tak, aby lepšie kopírovali koryto rieky.

 

Príslušenstvo k protipovodňovým zábranám nájdete tu

Produktový list k stiahnutiu tu (2,8MB)

 

V prípade bližších informácií k produktom alebo objednania katalógu nás neváhajte kontaktovať.

logo-rescue-systems

logo REDNOD

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie