Protipovodňové zábrany

Vodou plnené zábrany sú určené k ochrane domov, objektov pri hrozbe povodní, proti prívalovej vode, zvýšení existujúcich hrádzí, zvýšení brehov riek.

Valcové protipovodňové zábrany (vaky plnené vodou)

Plnenie vriec s pieskom kvôli stavaniu provizórnych hrádzí je minulosť! Je tu podstatne efektívnejší a menej náročný spôsob, ako sa ochrániť pred veľkou vodou – vaky plnené vodou. Stačia len dve osoby na ich vytiahnutie z prepravného obalu, roztiahnutie a plnenie. Potom už  ostáva len určiť, ako dlhá má zábrana byť a kadiaľ presne povedie. Je totiž možnosť stavať ich do uhlov tak, aby kopírovali koryto rieky alebo vytvorili koryto nové.

 

 

Protipovodňové zábrany s oceľovou konštrukciou

Keď sa rozvodnená rieka dostane zo svojho obvyklého koryta, väčšinou ide o veľký problém. Sú tu len dve možnosti – zabrániť vode spôsobiť ďalšie škody, alebo jej vytvoriť nové koryto. Protipovodňové zábrany GUMOTEX zvládnu oboje. Sú ideálnou ochranou pred povodňami a prívalovou vodou. Vďaka svojej stabilite dokážu zvýšiť už existujúce hrádze alebo brehy riek. Stavebnicový systém zábran umožňuje vytvárať takmer neobmedzene dlhú radu zábran, ktorú  je možné naviac spojovať a stavať tiež do pravých uhlov tak, aby lepšie kopírovali koryto rieky.

 

Príslušenstvo k protipovodňovým zábranám nájdete tu

Produktový list k stiahnutiu tu (2,8MB)

 

V prípade bližších informácií k produktom alebo objednania katalógu nás neváhajte kontaktovať.

logo-rescue-systems

logo REDNOD

 

 

Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.