O značke

54

Produkty kategórie GUMOTEX RESCUE SYSTEMS poskytujú sofistikované, originálne a komplexné riešenie vybavenia pre zložky záchranných systémov.

 • Komplexné riešenie

  Výrobca GUMOTEX vždy navrhuje komplexné riešenie pre rôzne typy zásahov a udalostí. Produkty je schopný doplniť kompatibilným príslušenstvom a dodať ako funkčný celok. Riešenia sú vždy konzultované so zákazníkom, aby reflektovali špecifiká účelu, pre ktorý majú produkty slúžiť.

 • Technológie a výroba

  Pri výrobe sa využívajú najnovšie technológie. Produkty sa zvarujú na veľkých vysokofrekvenčných a teplovzdušných zvarovacích strojoch, šijú na šijacích automatoch. Výrobky sú testované a kompletované vo veľkých halách.

 • Know-How a kvalita

  S výrobou a vývojom väčšiny produktov kategórie GUMOTEX RESCUE SYSTEMS  má výrobca dlhoročné skúsenosti, vďaka ktorým vie zaistiť prvotriednu kvalitu. Materiály pre produkty pochádzajú výhradne od spoľahlivých a osvedčených dodávateľov prevažne zo západnej Európy. Používané sú tiež vlastné nánosované textílie.

 • Referencie

  Produkty GUMOTEX RESCUE SYSTEMS nachádzajú svojich užívateľov v celej rade krajín sveta a pokrytie stále rastie. Spokojnosť zákazníkov dokladajú bohaté skúsenosti a referencie záchranných týmov, hasičských zborov, armádnych jednotiek alebo členov Červeného kríža, pri využívaní produktov nie len v Českej republike a na Slovensku, ale aj  v krajinách ako Nemecko, Brazília, Španielsko a ďalšie.

Certifikáty a kvalita

V procese výroby prebieha vstupná kontrola všetkých materiálov a surovín, niekoľko priebežných kontrol a proces končí finálnou kontrolou pred expedíciou k zákazníkovi. V prípade dodávok funkčných stanových či dekontaminačných celkov nasleduje kontrola príslušenstva a vzájomnej kompatibility.
 
Produkty GUMOTEX RESCUE SYSTEMS sú súčasťou certifikácie managementu kvality ISO 9001:2009 a environmentálneho managementu ISO 14001:2005.
 
Produkty GUMOTEX RESCUE SYSTEMS a predovšetkým nafukovacie záchranné stany vynikajú mimoriadnou spoľahlivosťou a dlhoročnou životnosťou.

 

  logo-rescue-systems

logo REDNOD

Naša spoločnosť je výhradný distribútor produktov GUMOTEX RESCUE SYSTEMS pre Slovensko

LITTLE CARPATHIANS, s.r.o.
odd. REDNOD špeciálne produkty
Zarevúca 250/19
034 01  Ružomberok
IČO: 52 030 814
DIČ: 2120888583
IČ DPH: SK2120888583
+421 944 376 326
 
V prípade bližších informácií k produktom alebo objednania katalógu nás neváhajte kontaktovať.
 
 
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.