Nafukovacie záchranné stany

V našom širokom produktovom portfóliu nájdete malé stany pre dve osoby až po veľké stany a haly slúžiace pre ubytovanie, ako zázemie pre velenie operácií, nemocnice, jedálne, garáže, sklady apod. Obrovskou výhodou je ľahká manipulácia, rýchlosť postavenia a univerzálnosť v rôznych podmienkach.

V ponuke nafukovacích záchranných stanov máme:

Stany rady GTX - stany s lepenou konštrukciou

Pokiaľ niečomu v GUMOTEXe rozumejú, tak je to lepenie nafukovacích konštrukcií. Najväčšou prednosťou nafukovacích lepených stanov rady GTX je ich odolnosť a veľmi ľahká manipulácia. Pripojte ich na kompresor a behom niekoľko minút budete krytí napr. pred nepriazňou počasia.

Stany rady HF SMART - stany s vysokofrekvenčne zvarovanou konštrukciou

Ponúka skutočne šikovné riešenie v momente, keď potrebujete vytvoriť zázemie o rôznej rozlohe. Vysokofrekvenčne zvarovaná konštrukcia zaistí pevnosť a odolnosť. Celý stan sa dá krásne zložiť do jednej tašky a postaviť prakticky kdekoľvek.

 COMFY - univerzálny stan

               236623472349

Univerzálny stan pre krátkodobé použite. Je veľmi ľahký a skladný, ideálny pre potreby ľudí s omedzeným priestorom. Stan je určený pre rýchle zásahy a akcie. Vďaka nízkym obstarávacím nákladom sa stáva dostupnou súčasťou vybavenia pre rozličné jednotky, ktoré pôsobia v oblasti ochrany zdravia a majetku obyvateľstva a daľších záchranných zložkách. 

HANDY - ľahký stan

HANDY je z našich stanov ten najľahší. Ocenia ho jednotky zasahujúce na mieste nehody v prvej vlne alebo v nízkom počte ľudí – so stanom HANDY totiž môžu bezproblémovo manipulovať len dve osoby.

Nafukovacia modulárna veľkokapacitná Hala MHHF

Pre krátkodobé aj dlhodobé použitie. Poskytuje krytý priestor s možnosť vykurovania. Môže slúžiť ako zázemie pre velenie a riadenie operácií, môže byť miestom pre porady, školenia, pre ubytovanie osôb alebo ako jedáleň, spoločenská miestnosť, škola apod. Je využiteľná aj ako garáž napr. opravná alebo skladisko materiálu. Použité vysoko kvalitné materiály sú nehorľavé, vysokopevnostné, s dlhou životnosťou, oderuvzdorné a odolné slnečnému žiareniu.

HF-46A - armádny stan

V armáde je potreba riešiť všetko rýchlo a bezchybne. Stan HF – 46A má kontrolné a vojenské skúšky. Je katalogizovaný pre armádne použitie a spĺňa štandardizáciu armád NATO. Česká armáda prispela pri vývoji tohto stanu svojimi pripomienkami, je teda možné ho zároveň vybavit katalogizovaným príslušenstvom vyhovujúcím armádnym štandardom.

Poľná nemocnica

 

V prípade bližších informácií k produktom alebo objednania katalógu nás neváhajte kontaktovať.

logo-rescue-systems

logo REDNOD

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie