O značke

bigbrand-Goalzero

Goal Zero je americká značka, ktorá vyrába solárne panely, powerbanky a svietidlá. Tento patentovaný systém umožňuje na cestách získavať, uchovávať a využívať energiu zo slnka. Počas slnečných dní, mobilné solárne panely spracovávajú solárnu energiu a prevádzajú ju do pripojenej powerbanky. Nemusíte mať obavy z deštruktívneho kolísania napätia, powerbanky Goal Zero sú konštruované presne na tieto účely. Z powebanky alebo powerpacku potom nabijete mobilný telefón, batériu fotoaparátu alebo na ňu pripojíte chladničku či pľúcny ventilátor. Jednoducho získate energiu vo chvíľach, keď ju naozaj potrebujete. Nech už ste kdekoľvek. Samostatnou kategóriou sú potom svietidlá Goal Zero, ktoré získanú solárnu energiu efektívne využívajú a naviac, niektoré samé slúžia ako powerpacky.

 

Výhody systému Goal Zero:

  • maximálne ekologické získavanie energie z obnoviteľných zdrojov
  • vyrobené z ľahkých a veľmi odolných materiálov
  • dá sa jednoducho prenášať
  • použiteľný aj v tých najextrémnejších podmienkach
  • nepotrebuje žiadne doplnkové káble a iné vybavenie
  • oproti podobným solárnym systémom sa nabíja až dvakrát rýchlejšie

 

PRE KOHO JE GOAL ZERO URČENÝ

Systém Goal Zero zabezpečí dostatok elektrickej energie na miesta, kde zvyčajne nie je k dispozícii. Preto ju využijú najmä turisti, horolezci, ale taktiež rybári, lovci, motoristi, fotografi, filmári, digitálni nomádi ale aj profesionálni záchranári. Jednoducho všetci, ktorí často využívajú elektronické zariadenia mimo civilizáciu bez možnosti nabíjania.

 

ĎALŠIE ČASTÉ OTÁZKY

Môžem nabíjať elektrické zariadenia priamo zo solárneho panela?

Elektronické zariadenia je možné pripojiť priamo na solárny panel. Avšak neodporúčame to. Kolísanie napätia spôsobené rôznou intenzitou slnečného žiarenia (napr. pri striedavej oblačnosti) môže poškodiť zdroj (batériu, akumulátor) zariadenia (mobil, fotoaparát). Preto odporúčame z panela najprv nabiť powerbanky a powepacky Goal Zero, ktoré sú na kolísanie napätia uspôsobené a z nich následne nabíjať koncové elektrické zariadenia.

Musím powebanky a powerpacky používať samostatne, alebo iba s panelmi Goal Zero?

Solárne panely, powebanky aj svietidlá sa dajú používať úplne samostatne bez ostatných komponentov. Elektrické zariadenie neodporúčame nabíjať priamo zo solárnych panelov (pozri bod nižšie), ale powebanky a powepacky sa dajú nabíjať priamo z elektrickej siete. Zariadenia sú kompatibilné s USB rozhraním a micro USB, dajú sa teda jednoducho reťaziť.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie