Výtvarná súťaž pre najmenších: Hasiči očami detí

Dobrovoľná požiarna ochrana SR vyhlasuje 18. ročník celoslovenskej súťaže detí vo výtvarnom prejave. Súťaž prebieha od októbra 2020 do mája 2021 v troch kategóriách: materské školy, I. stupeň ZŠ a II. stupeň ZŠ. Tentoraz môžu deti kresliť na tému "História hasičstva"

Celoslovenská súťaž bude postupovým kolom územných kôl, ktoré vyhlásia územné organizácie DPO SR. Školy a mimoškolské zariadenia sa môžu do súťaže zapojiť a svoje výtvarné práce poslať na príslušnú územnú organizáciu DPO SR. Územná organizácia DPO SR vyhodnotí z doručených prác tri najlepšie z každej vekovej kategórie - t. j. 9 kresieb a tieto práce spolu s vyhodnotením súťaže zašle na Sekretariát DPO SR do 31. 3. 2021. 

 

Výtvarná súťaž HASIČI OČAMI DETÍ ????????????‍???? Dobrovolná požiarna ochrana Slovenskej Republiky vyhlásila celoslovenské súťaže...

Uverejnil používateľ Prezídium Hasičského a záchranného zboru Streda 30. septembra 2020

 

Každá práca musí byť riadne označená:
číslom kategórie a vekom autora
menom a priezviskom autora
názvom a adresou školy alebo mimoškolského zariadenia
úplnou adresou bydliska, vrátane uvedenia okresu
prípadne telefónnym číslom a kontaktnou osobou

Súťažné práce bude v celoštátnom kole hodnotiť hodnotiaca komisia v mesiaci máj 2021.

HASIČSKÉ VECI PRE DETI

Výsledky súťaže budú uverejnené v časopise Požiarnik a na internetovej stránke www.dposr.sk. Školy a mimoškolské zariadenia víťazov výtvarnej súťaže, budú informované listom, ktorý bude zároveň aj pozvánkou na oficiálne vyhlásenie výsledkov súťaže a odovzdanie cien víťazom. Odovzdávanie cien víťazom sa uskutoční pod záštitou Republikovej komisie mládeže DPO SR v mesiaci jún 2021.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie