Všetko proti vírusom na jednom mieste: V obchode REDNOD v Trnave

Viete, že v kamennej predajni REDNOD v Trnave nájdete stovky špeciálnych produktov pre život? V ponuke máme široký výber produktov na ochranu proti vírusom a ochranu pri práci, špeciálne produkty pre hasičov, záchranárov, zdravotníkov, psíčkarov, turistov, vodákov či kutilov.

OCHRANA PROTI VÍRUSOM A OCHRANA PRI PRÁCI

Staráme sa o ochranu zdravia a životov našich zákazníkov. V našom obchode nájdete na jednom mieste:

  • ochranné rukavice;
  • ochranné jednorazové aj viacrázové bavlnené rúška, respirátory, ochranné štíty;
  • ochranné čiapky, okuliare, návleky, pracovné a ochranné odevy;
  • dezinfekcie, dávkovače na dezinfekciu, dezinfekčné systémy;
  • čistiace prostriedky, prípravky proti škodcom;
  • piktogramy, ochranné zábrany. 

Dodávame produkty slúžiace na ochranu zdravia aj pre viaceré školy, sociálne zariadenia či ordinácie. Teší nás, keď zákazníkom poradíme a spoznávame ich osobne. Nájdete nás v nových priestoroch na Modranskej 1 v Trnave pri ceste smerujúcej do Ružindola. Zaparkovať môžete pohodlne pár krokov od predajne. Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9.00 do 17.00, v piatok do 16.00. Fungujeme tiež ako výdajné miesto Zásielkovne.   

PRE HASIČOV, ZÁCHRANÁROV, ZDRAVOTNÍKOV

Tím REDNOD tvoria členovia dobrovoľných hasičských zborov z Trnavy a okolitých obcí. Viacero rokov sme súčasťou hasičskej rodiny. Ponúkame oblečenie, výbavu, zariadenia, náradie, prístroje pre profesionálnych a dobrovoľných hasičov i pre ostatné záchranné zložky. Sponzorujeme hasičské súťaže, podujatia, napríklad aj železného hasiča Milanka Vyhlídala.  

PRE TURISTOV A VODÁKOV

V našom obchode nájdete aj špeciálne produkty pre prežitie a zvýšenie pohodlia v prírode. Oblečenie, svietidlá, nožíky, hotové jedlá, stany, spacáky, kvalitné nafukovacie člny, rafty, kajaky a súvisiace príslušenstvo.

PRE KUTILOV A DO DIELNE

Kutilovia a pracanti nájdu u nás náradie a techniku, ktoré potrebujú pri výkone povolania či pre domáce majstrovanie. Zváracia technika a príslušenstvo, elektrocentrály, čerpadlá, postrekovače, starostlivosť o autá, stačí si len vybrať.

PRE PSÍČKAROV

Vo voľnom čase sa venujeme tiež kynológii a chovu medzinárodne oceňovaných psíkov. Ponúkame kvalitné krmivo a špeciálne produkty na výcvik psa, športovanie či cestovanie so psom.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie