V Trnave opäť horelo. Požiar predajne a skladu sedačiek spôsobil škodu za pol milióna

V nedeľu 11. októbra 2020 od skorého rána až do večera 19.30 zasahovali hasiči pri požiari predajne a skladu sedačiek na Trstínskej ceste v Trnave. Pri požiari nedošlo k zraneniu osôb. Na mieste bojovali s ohňom profesionálni hasiči z Trnavy a Galanty, a tiež členovia dobrovoľných hasičských zborov obcí Bohdanovce nad Trnavou, Voderady, Jaslovské Bohunice, Zeleneč a DHZ Pole. Požiar zlikvidovali desiatimi C, jedným lafetovým a jedným vysokotlakovým prúdom za súčasného rozoberania konštrukcie strechy, vynášaním horľavých tlejúcich materiálov na voľné priestranstvo a odvetrávaním vnútorných priestorov objektu pretlakovými ventilátormi.

121335662_2836914856423713_6774052198835018344_n

Polmiliónová škoda

Zástupcovia Kontrolného chemického laboratória civilnej ochrany v Nitre nenamerali zvýšené hodnoty nebezpečných látok v ovzduší. Následkom požiaru vznikla spoločnosti priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na pol milióna eur. Príčina vzniku požiaru je v šetrení expertíznej skupiny Požiarnotechnického expertízneho ústavu MV SR v Bratislave, informovalo Prezídium Hasičského a záchranného zboru.

Veľký požiar vypukol v Trnave aj v závere septembra, keď horelo v objekte pivovaru Sessler. 

‼️AKTUALIZÁCIA‼️ - 19.30 hod.: Likvidácia požiaru skladu a predajne v Trnave ???? Hasičom sa požiar skladu a predajne...

Uverejnil používateľ Prezídium Hasičského a záchranného zboru Sobota 10. októbra 2020
SÚVISIACE ČLÁNKY
• V Trnave horel pivovar Sessler, zasahovali aj dobrovoľní hasiči
• Počet aktívnych DHZO rastie: Treba poslať žiadosť o zaradenie do 25. októbra 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie