Čo jedia psí šampióni z Malých Karpát?

Pes je z pohľadu biológie skrotená mäsožravá šelma, ktorá sa v priebehu stoviek tisíc rokov prispôsobila správaniu a pestrému jedálničku človeka. Ak mu to dovolíme, pochutí si na takmer akýchkoľvek zvyškoch zo stola. Psík ale pre zdravie a dobrú kondíciu potrebuje najmä kvalitné mäso doplnené vitamínmi a minerálmi z rastlinnej stravy.

beagle rednod

Milan Potrok, ktorý sa teší z piatich bíglov a chovateľskej stanice Little Carpathians s viacerými medzinárodnými oceneniami, už roky používa psie krmivo Natural & Delicious od talianskeho výrobcu Farmina: „Som veľmi spokojný. Je to kvalitné krmivo za dobrú cenu. Som rád, že teraz sa dá kúpiť aj v eshope Rednod.sk.“

Toto krmivo pre psov obsahuje ako hlavnú zložku mäso. To je doplnené hrachovým škrobom, sušenou tekvicou, zemiakmi, čučoriedkami, jablkami, rybím olejom či výťažkom z kvasníc. Taliansky výrobca Farmina dodržiava viaceré zásady:

1. Na konzerváciu používa iba prírodné antioxidanty, žiadne umelé konzervanty.

2. Rešpektuje prírodu a nepoužíva geneticky modifikované organizmy (GMO). Takže žiadne genetické inžinierstvo.

3. Trvanlivosť, respektíve uchovanie chute a čerstvosti krmiva, dosahuje využitím ochrannej atmosféry pri zabalení. Použitím dusíka sa eliminuje kyslík a zabraňuje sa tak procesu oxidácie.

4. Všetky krmivá vyvíja v spolupráci s vedcami a klinicky ich testuje v nezávislých renomovaných inštitúciách.

Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.