BROS lampa proti hmyzu

Kód: 7727
11,50 € 9,58 € bez DPH
Ihneď k odberu (1 ks)

Účinný a inovatívny spôsob likvidácie lietajúceho hmyzu. Je ideálny pre byty, domy, záhradné a letné domčeky a komory. Špeciálny zdroj svetla a mriežka s vysokým napätím zaisťuje maximálnu účinnosť tohto zariadenia. Napájanie do elektrickej siete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Insekticídna lampa účinne chráni vnútorné priestory pred lietajúcim hmyzom, ako sú muchy, komáre, mušky a osy.
Prístroj je ideálny do miestností, domov, záhradných altánov a menších hospodárskych budov.
Jedna lampa poskytuje ochranu v miestnosti s plochou do 16 m2.
Špeciálny zdroj svetla a elektrinou nabitá sieť zaisťujú vysokú účinnosť tohto prístroja. Vyžarované UV žiarenie je úplne neškodné pre ľudí aj domáce zvieratá a izolovaný plastový kryt umožňuje bezpečné a dlhodobé používanie lampy.

Návod na obsluhu:

Pred použitím sa zoznámte s návodom pripojeným k obalu.

Na dosiahnutie maximálnej účinnosti umiestnite lampu vo výške 0,8 – 1,2 m najmenej 30 cm od steny, ďaleko od iných zdrojov svetla, najlepšie v blízkosti dverí alebo okien.

Hmyz prilákaný svetlom so zodpovedajúcou vlnovou dĺžkou je neutralizovaný vysokonapäťovou sieťou a zhromažďuje sa na mieste skrytom pred zrakom – v nádobe v spodnej časti lampy.

Ak ho chcete vybrať, opatrne vyberte nádobu.

Sieťku je možné ľahko čistiť kefkou. Pri čistení sieťky a vyprázdňovaní nádoby na hmyz, odpojte prístroj od elektrickej energie. Pre zaistenie maximálnej účinnosti odporúčame použitie žiariviek určených špeciálne pre svetelné lapače hmyzu.

Technická špecifikácia

napätie: 230 V – 50 Hz
výkon svetelného zdroja: 3 W
napätie sIeťky: 600 V

Informácie týkajúce sa životného prostredia:

Symbol preškrtnutého koša na výrobku signalizuje selektívny zber elektrického a elektronického odpadu. Tento výrobok nesmie byť likvidovaný spolu s ostatnými typmi odpadu. Nesprávna či nevhodná likvidácia tohto výrobku môže mať negatívny vplyv na životné prostredie a zdravie ľudí z dôvodu obsahu nebezpečných látok vo výrobku. Používateľ je povinný odovzdať použité výrobky do príslušného zberného miesta na ich riadnu likvidáciu a zabrániť tak negatívnym vplyvom na životné prostredie a ľudské zdravie.

Toto zariadenie môžu používať deti od 14 rokov, ľudia s fyzickým a duševným postihnutím a ľudia, ktorí nemajú žiadne skúsenosti so zariadením alebo ho nepoznajú, ak sú pod dozorom alebo boli inštruovaní na bezpečné používanie zariadenia tak, aby im boli jasné všetky riziká spojené s používaním. Deti by sa nemali hrať so zariadením. Deti nesmú vykonávať čistenie a údržbu bez dozoru.

Hmotnosť:

500 g

Dodatočné parametre

Kategória: Repelenty
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.