Solution ULTRACAPACITOR C10 štartér autobatérií

Kód: 728
636 € 530 € bez DPH
Skladom

Pohotovostný, prenosný štartovací zdroj, booster s kondenzátorom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Solution ULTRACAPACITATOR C10 využíva progresívnu technológiu so super kondenzátormi. Je to štartér (booster) bez akumulátora, z tohto dôvodu nevyžaduje náročnú údržbu a je upravený ako prenosný, takže sa dá používať na cestách.
 
Štartuje široký rozsah vozidiel, ktorý sa zisťuje podľa štartovacieho prúdu akumulátora vozidla a štartovacieho prúdu Ultracapacitora, ktorý je 1800A pri 12V. Môže sa používať pri nízkych mínusových teplotách okolia.
 
Pre nabitie kondenzátorom stačí využívať batériu vo vozidle, ktorá má 5V a viac. Pripojiť prístroj na batériu. Počkať cca 2 minúty nabitie (ak nie je nabitý) a štartovať otočením kľúčika vozidla. Ďalšia možnosť dobitia boostra je pripojenie do iného zdroja prúdu.
 
Životnosť kondenzátorového boostra je mnohonásobne vyššia ako akumulátorového pri ktorom je životnosť cyklov podľa životnosti akumulátora v stovkách, kým použitý kondenzátor má životnosť milión cyklov. Dôležité je taktiež, že odpadá  starostlivosť o akumulátor, ktorý nemusíme bezpodmienečne udržovať stále nabitý. Inak stráca výkon a treba ho meniť.

Dodatočné parametre

Kategória: Prenosné štartovacie zdroje
Záruka: 2 roky
Automatická nabíjačka: 4,0A na 230V nabije sa za max 5 hod, nabije sa za 2 minúty cez batériu
Kapacita batérie: 18 000mAh
Špičkový prúd: 1800A
Štartovací prúd: 1300A
Štartovacie káble: 1,3/25 mm2
Hmotnosť: 4.2 kg
Napätie akumulátora: 12V
Rozmer: 225x89x30 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.