Pracovné svetlo EXTOL LIGHT LED 10W 800lm, nabíjateľné

Kód: 898
34,90 € 29,08 € bez DPH
Skladom

Prenosný LED nabíjací reflektor je zdrojom príjemného bieleho svetla, ktoré kvalitou zodpovedá dennému svetlu.

Detailné informácie

Podrobný popis

LED diódy majú nízku spotrebu energie pri vysokej intenzite svetla. Reflektor je možné používať ako prenosný zdroj svetla so stojanom bez napájacieho kábla a bez nutnosti pripojenia k zdroju el. prúdu, pretože zdrojom el. energie je vopred nabitý akumulátor. Je vybavená špeciálnym elektrickým obvodom "Constant current", ktorý dodáva konštantný prúd po dobu cca 2 hod., A tým zaisťuje po túto dobu max. Svetelný výkon svietidla bez klesania intenzity svetla a potom sa svietidlo vypne. Vďaka možnosti nabíjanie z 12V zásuvky automobilu, malým rozmerom, mechanickej odolnosti, odolnosti proti dažďu, je možné svetlo mať ako súčasť výbavy automobilu a ako zdroj svetla pri kempovaní, rybárčenie, na záhrade a pod.

Hlavné technické parametre:
tech. údaje: 10W, 800lm, denné svetlo, IP65, Li-ion
popis: funkcia konštantného prúdu, výdrž: 2h výkonom 10W, nabíjania 2h, teplota chromatickosti 6300K, vyžarovací uhol 120 °, nabíjanie 230V / AC, 12V / DC, Li-ion batérie, zodpovedá klasickej žiarovke 50W, životnosť diódy> 30.000hod
materiál: hliník a tvrdené sklo

Dodatočné parametre

Kategória: ATEX a pracovné svietidlá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.