Ozónový generátor AIRCLEAN 7G-WL

Kód: 6065
582,90 € 485,75 € bez DPH
Na objednávku

Ozónový generátor AirClean 7G-WL vám pomôže neutralizovať vzduch v miestnostiach, ktoré sú vystavené silnému zápachu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ozónový generátor AirClean 7G-WL vám pomôže neutralizovať vzduch v miestnostiach, ktoré sú vystavené silnému zápachu. Pomocou neho môžte tiež neutralizovať zatuchnutý zápach spôsobený povodňami či požiarom. Ozónové generátory sa používajú pri sanačných a renovačných prácach v interiéri a na stavbách aj na dezinfekciu vzduchu uzavretých priestorov.

Používajú sa predovšetkým v autodielňach, hotelierstve, v sanitárnych zariadeniach a odpadových priestoroch, ale sú tiež vhodné na odstránenie zápachu z cigariet alebo zvierat napríklad vo vozidlách alebo lodiach.

Očakávaná doba čistenia podľa veľkosti miestnosti:

  • 50 m3 za 10 minút
  • 100 m3 za 20 minút
  • 150 m3 za 30 minút
  • 200 m3 za 40 minút
  • 300 m3 za 60 minút

- výkonné produkovanie ozónu 7 000 mg / h pre odstránenie silných pachov

- presný časovač nastaviteľný do 120 minút alebo nepretržitá prevádzka

Obsah balenia:

  • ozónový generátor AirClean 7G-WL
  • Štítok s upozornením
  • Napájací kábel
  • Návod

Informácie:

1. Čo je to ozón?

Ozón (označovaný aj ako O3 či trikyslík) je molekula skladajúca sa z troch atómov kyslíka. V stratosfére chráni všetky živočíchy na zemi pred nebezpečným ultrafialovým (UV) žiarením. Ozón je silne reaktívna molekula a reaguje preto ľahko s látkami ako je amoniak. Vďaka tomu zabraňuje existencí nepríjemných zápachov.

2. Ako funguje ozónový generátor?

U väčšiny ozónových generátorov je vzduch nasávaný po stranách zariadenia cez integrovaný ventilátor. Vnútri generátora je vzduch pomocou filtrovania a vďaka špeciálnej UV lampe zbavovaný zárodkov a baktérií. Následne je vzduch vedený skrze zabudovanú keramickú dosku, v ktorej je kyslík cez elektrický výboj premieňaný na ozón. Odtiaľ je ozón následne vypúšťaný cez prednú časť zariadenia späť do priestoru.

3. Na čo sa využíva ozónový generátor?

Ozónové generátory sa skvele hodia pre zlepšenie kvality či obnovu vzduchu v uzavretých priestoroch. Reaktivita ozónu neutralizuje nepríjemné zápachy.

4. Aké sú prednosti ozónu?

Použitie ozónu k zlepšeniu kvality vzduchu v uzavretých priestoroch ponúka celý rad výhod v porovnaní s inými metódami. Ozón je mimoriadne šetrný k životnému prostrediu a pritom veľmi účinný. Neobsahuje pritom žiadne jedovaté chemikálie. Na základe súčasných vedeckých poznatkov možno predpokladať, že ozón v menšom množstve nie je zdraviu škodlivý. Prehľad výhod: Vysoko šetrný k životnému prostrediu Vysoko efektívna nízka spotreba elektrického prúdu pri využití ozónového generátora, Podľa súčasnej vedy ozón v menšom množstve neškodí zdraviu.

5. Bezpečnostné upozornenia

Ozón je vo vysokej koncentrácii jedovatý a zdraviu škodlivý. Z tohto dôvodu musia byť prijaté preventívne opatrenia, aby sa zabránilo nekontrolovateľnému uvoľňovaniu ozónu. Zariadenie musí byť obsluhované len kvalifikovaným personálom. Pre najefektívnejšie použitie sa okrem iného odporúča meniť keramické dosky každých 6 mesiacov. Značka Ulsonix vám preto ponúka vysoko kvalitný servis a zabezpečuje vás po celej Európe náhradnými dielmi pre prípad výmeny opotrebovaných či pokazených súčiastok zariadení za nové.

Dodatočné parametre

Kategória: Ozónové generátory
Záruka: 2 roky
Produkcia ozónu: 7000 mg/h
Výkon: 94 W
Časovač: do 120 min.
Hladina hluku: 75 dB
Rozmery: 23,5 x 18 x 21,3
Hmotnosť: 2,8 kg
Napájanie / frekvencia : 230 V / 50 Hz
Dĺžka káblu: 2,5 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.