Ochranný štít Medic SP1

2,90 € –34 %
Ochranný štít Medic SP1
2,90 € –34 % 1,90 € 1,58 € bez DPH
Ihneď na predajni v Trnave (> 5 ks)

Ochranný štít pre ochranu proti mikro-kvapkám.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tvarovaný, CE certifikovaný ochranný štít pre ochranu proti mikro-kvapkám. Je veľmi ľahký, v hornej časti v mieste kontaktu s čelom je štít vybavený mäkkým, filtrujícim a savým materiálom. Celková hmotnosť je len 50 gramov. Umožňuje veľmi pohodlné nosenie a zabraňuje vniknutiu kvapôčok do očí zhora a priamemu kontaktu s výdychom pacienta, alebo zákazníka. Veľmi vhodná ochrana pre predavača, doručovateľa a všetky osoby v priamom kontakte s mnohými ľuďmi v čase epidémie. Je však potrebné zvážiť ďalšiu ochranu rúškom ak ide o osobu pohybujúcu sa v prostredí s vysokou koncentráciou ľudí, napr. v radoch.

Vyhotovenie s odvetrávanou penou pre zvýšenie prúdenia vzduchu a pohodlia. Ľahká a pohodlná na nosenie, rýchlo sa nasadzuje a ľahko sa nosí. Vynikajúca ochrana proti možnej kontaminácii krvnými patogénmy, telesnými tekutinami alebo škodlivými chemickými látkami. Hypoalergénny penový pás v oblasti čela dokáže absorbovať pot a poskytuje dostatok priestoru pre okuliare alebo ochranné okuliare. Zabraňuje vniknutiu kvapôčok do očí zhora a priamemu kontaktu s výdychom pacienta. Celý štít možno dezinfikovať bežnými bezchlórovými dezinfekčnými prostriedkami na báze alkoholu.

Materiál: Mylar - antistatický, s úpravou proti zahmlievaniu a odleskom

Rozmery: dĺžka: 22 cm šírka: 33 cm

Veľkosť: Univerzálna - je nastaviteľná

Hmotnosť: iba 50 gramov

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné štíty
Záruka: 2 roky
Materiál konštrukcie: PET-G

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.