Tvárová maska ReSpimask - respirátor

5,95 € 4,96 € bez DPH
Očakávame apríl 2020 Očakávame apríl 2020 Očakávame apríl 2020 Zvoľte variant
Veľkosť (EUR)
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Uhlíková vrstva vás chráni pred vírusmi, zápachom, vrstva nanovlákien zachytáva všetky nebezpečné častice - preto je RespiPro Carbon jednou z najlepších polomasiek na trhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka špeciálnemu dizajnu a výrobnému materiálu tejto profesionálnej masky je ideálnou voľbou pre lekárov, hasičov, policajtov, laboratórnych pracovníkov, záchranárov, zdravotnícky personál a vojakov, ktorí pracujú v náročných podmienkach. Vďaka svojej silnej štruktúre vrstiev nanovlákien je táto maska perfektnou voľbou pre profesionálov, ktorí sa chcú chrániť pred patogénmi prenášanými vzduchom bez toho, aby sa použili chemikálie.

Uhlíková vrstva vás chráni pred zápachom, vrstva nanovlákien zachytáva všetky nebezpečné častice - preto je RespiPro Carbon jednou z najlepších polomasiek na trhu. Masky s nanovláknami blokujú všetky druhy škodlivých častíc. Vďaka nanovláknom neprenikajú do membrány žiadne častice.

  • RespiPro Carbon nanofilter zachytáva pachy a 99,9% vírusov a baktérií, smog, prach, roztoče, peľ a ďalšie alergény
  • Polomaska má svoj jedinečný tvar, vďaka ktorému je dokonale priľnavá, zatiaľ čo uhlíková vrstva chráni používateľa pred zápachom
  • Najlepšia voľba pre vojakov, lekárov, hasičov, policajtov, laboratórnych pracovníkov, záchranárov alebo zdravotnícky personál, ako aj pre kohokoľvek, kto sa chce chrániť pred znečistením ovzdušia a vzdušnými patogénmi.
  • RespiPro Carbon je certifikovaná polomaska na filtráciu FFP2 NR. Spĺňa normy EN 149: 2001 + A1: 2009 a GB2626 / 2006 KN95

Podrobné parametre nájdete tu.

 _vyrp13_189092-1-thumbnail

Akým spôsobom RespiPro Carbon účinkuje?

Každý RespiPro Carbon obsahuje membránu nanovlákien RESPILON® - extrémne hustú sieť silných vlákien, ktoré môžu zastaviť aj tie najmenšie pevné a tekuté častice. Čo to znamená v praxi? Prach, plesne, smog, peľ, vírusy, baktérie, roztoče alebo iné alergény - žiadny z nich nemôže preniknúť cez póry v membráne. Ďalšia uhlíková vrstva zastavuje prieniku pachov.

Ako zvoliť najlepšiu veľkosť?

Ak chcete zvoliť najlepšiu veľkosť, pozrite si tabuľku veľkosti - rôzne ochranné masky RESPILON® majú rôzne veľkosti.

Ako dlho môžete použiť jednu masku?

Ak chcete RespiPro Carbon používať proti peľu, prachu, smogu atď., Je možné ho používať opakovane - budete vedieť, že masku je potrebné nahradiť podľa farby povrchu masky, napríklad žltou farbou pre peľ. Ak používate RespiPro Carbon ako ochranu pred vírusmi alebo baktériami, povedzme, pri chrípkovej chrípke, odporúčame vám po každom odstránení predchádzajúcej z tváre použiť novú masku.

Výstraha!

Tento produkt sa neodporúča pre deti mladšie ako 2,5 roka.

Používajte ho pod rodičovskou kontrolou.

Technické údaje - ReSpimask®

Tvárová maska ReSpimask® bola vyvinutá na ochranu používateľov pred atmosférickými časticami, baktériami, vírusmi, spórami plesní, peľom a inými alergénmi, ktoré môžu ohroziť zdravie ľudí. Funkčnosť a mechanická filtrácia nebezpečných častíc je zaručená membránou Respilon® 57, z ktorej je vyrobená tvárová maska. Membrána je trojvrstvový laminát s vnútornou vrstvou tvorenou nanovláknami s vysokou hustotou. Účinnosť filtrácie mikroorganizmov a alergénov bola testovaná a dokázaná spoločnosťou Nelson Laboratories. Napriek vysokej hustote nanovlákien je Respilon® priepustný pre vzduch a pre paru, čo zvyšuje pohodlie produktu a umožňuje ľahké dýchanie používateľa.

ReSpimask® je anatomicky tvarovaná a je k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby dokonale priľnula s tvarom tváre používateľa. V časti, ktorá sa dotýka nosa, má ReSpimask® lepiaci pásik, ktorý zaisťuje utesnenie v tejto kritickej oblasti. Vďaka tejto jedinečnej kombinácii ochranného prvku a tvaru nemôžu nebezpečné častice preniknúť okolo masky, a preto nehrozí riziko podráždenia alebo ohrozenia dýchacích orgánov. Tvárová maska je tiež vybavená gumovými pásikmi, ktoré sú pripevnené za ušami, a tak ju pripevňujú k tvári.

Masky na tvár ReSpimask® slúžia na jednorazové použitie ako preventívne zariadenie na ochranu používateľov pred infekciami prenášanými vzduchom, alergénmi a iným znečistením vzduchu. Masky sú balené jednotlivo.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana tváre, zraku a sluchu
Záruka: 2 roky
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora Dvarova maska Respimask-respirator 18.3.2020 21:25
Zrrvim vás pošlite mi volať ďakujem 0951240730
Odpovedať
T Avatar autora 5.4.2020 11:07
určite ti to už poslali ... ????

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.