Leatherman CRUNCH®

ZADARMOZADARMO
Leatherman CRUNCH - Multitool
138 € 115 € bez DPH
Ihneď na predajni v Trnave (1 ks)

Či už montujete pódium pre hudobný festival, alebo si doma opravujete kvapkajúci vodovodný kohútik, Leatherman CRUNCH vám bude veľmi užitočným pomocníkom. Robustný nástroj je unikátom vo svojej triede multitoolov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Či už montujete pódium pre hudobný festival, alebo si doma opravujete kvapkajúci vodovodný kohútik, Leatherman CRUNCH vám bude veľmi užitočným pomocníkom. Robustný nástroj je unikátom vo svojej triede multitoolov. Ako jediný totiž obsahuje skladný hasák v kombinácii s kliešťami. Oproti väčšine multitoolov majú tieto nástroje sklápaciu hlavu a odopínateľný držiak, takže aj napriek skladnosti nástroja (10 cm v zatvorenom stave) uchopíte čeľusťami bez problémov rúrku alebo akýkoľvek iný predmet až do veľkosti 25,4mm. Štikacie kliešte na mäkké aj tvrdé drôty využijú najmä technici rovnako tak ako aj nástroj na uchopenie nitov. Šesťhranný adaptér na vymeniteľné bity je skrytý pod nastavovacou skrutkou. Okrem pilníka na drevo a otvárača na fľaše je CRUNCH vybavený aj sadou štyroch skrutkovačov a nožom so zubatým ostrím. To všetko je istené poistkami proti nechcenému zatvoreniu. Nástroj je dodávaný s praktickým puzdrom z nylonu či z kože. Možno ho ale aj prichytiť za očko na karabínu (nie je súčasťou balenia), aby bol vždy po ruke. V skoro dvesto gramoch poctivej nerezovej ocele je tak ukryté základné, ale zároveň vysoko kvalitné, vybavenie pre každého technika či montéra.

Balenie obsahuje: multitool, puzdro KOŽENÉ STANDARD 4.2", samolepku 100% originál, návod

 

 1. Hasák pre trúbky (až 25,4 mm)
 2. Kliešte na zaťahovanie
 3. Štikacie kliešte tvrdých drôtov
 4. Štikacie kliešte drôtov
 5. Nástroj na uchopenie nitov
 6. Nôž so zubatou čepeľou z ocele 420 HC
 7. Pravítko (8 palcov / 19 cm)
 8. Kliešte
 9. Otvárač (fľaša, plechovky)
 10. Pilník na drevo a kov
 11. Adaptér na bity ( šesťhran ¼)
 12. Krížový skrutkovač
 13. Veľký plochý skrutkovač
 14. Stredný plochý skrutkovač
 15. Malý plochý skrutkovač

Dodatočné parametre

Kategória: Multitooly
Záruka: 25 rokov
Dížka čepele: 5.59 cm
Dížka zatvoreného nástroja: 10 cm
Hmotnosť: 196 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.