HELVI EXPLORER 40 nabíjačka autobatérií

Kód: 679
374 € 311,67 € bez DPH
Skladom

Plne automatická mikroprocesorová nabíjačka autobatérií 12/24V

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová generácia nabíjania prostredníctvom invertorovéj mikroprocesorovéj nabíjačky EXPLORER 40. Využívajúcej najprogresívnejšie metódy procesu nabíjania. Sú to vlastne strednofrekvenčné alebo vysokofrekvenčné prístroje riadené mikroprocesorom.
 
Výhodou týchto nabíjačov je naviac malá hmotnosť, male rozmery a vysoká energetická účinnosť. V nabíjačkách Explorer je proces nabíjania riadený mikroprocesorom v troch úrovniach. Konštantný prúd, konštantné napätie a pulzné záverečné dobíjanie. Ukončenie nabíjania je automatické.
 
Prúd je riadený tak, aby neprišlo k prehrievaniu akumulátora počas nabíjania. Napätie je riadené tak, aby sa zamedzilo tvoreniu horľavých a zdraviu škodlivých plynov. Toto umožňuje nabíjať všetky druhy olovených akumulátorov, bezúdržbových, hermetických Gel a AGM.
 
Nabíjačky sú elektronické bez napäťových špičiek na výstupe, takže nepoškodia elektroniku zariadení, ktorými je vybavené vozidlo. Akumulátor sa môže nabíjať bez odpojenia elektroinštalácie vozidla od akumulátora a nabíjať priamo v aute, tým pádom sa nevynulujú uložené údaje v aute ako sú napr: hodiny, autorádio, palubný počítač ... Sú plne automatické.
 
Vhodné na nabíjanie a aj udržovacie dobíjanie pre udržanie akumulátora v pohotovosti. Sú chránené proti preťaženiu a skratu. Tým že sú plne automatické sú veľmi oblúbené u menej zručných ľudí.

Dodatočné parametre

Kategória: Invertorové nabíjačky
Záruka: 2 roky
Príkon: 600W
Napätie akumulátora: 12/24V
Efektívny nabíjací prúd: 20/40A
Priemerný nabíjací prúd EN 60335-2-29: 20/40A
Kapacita akumulátora 15h: 600Ah
SKU: 99000081
Hmotnosť: 4 kg
Napájacie napätie: 230V 50/60 Hz
Rozmer: 315x115x225mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.