HELVI DISCOVERY 60 automatická nabíjačka

Kód: 677
76,50 € –5 %
HELVI DISCOVERY 60 - Nabíjačka autobatérií
76,50 € –5 % 73 € 60,83 € bez DPH
Skladom

Nová generácia nabíjania. Invertorová mikroprocesorová plne automatická nabíjačka autobatérií na olovené údržbové, bezúdržbové, gelové, kalciové, AGM akumulátory. Napätie akumulátora 6/12V.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová generácia nabíjania prostredníctvom invertorovéj mikroprocesorovéj nabíjačky DISCOVERY 60. Využívajúcej najprogresívnejšie metódy procesu nabíjania. Sú to vlastne strednofrekvenčné alebo vysokofrekvenčné prístroje riadené mikroprocesorom. Výhodou týchto nabíjačov je naviac malá hmotnosť, male rozmery a vysoká energetická účinnosť.
 
V nabíjačkách Discovery je proces nabíjania riadený mikroprocesorom v troch úrovniach. Konštantný prúd, konštantné napätie a pulzné záverečné dobíjanie. Ukončenie nabíjania je automatické. Prúd je riadený tak, aby neprišlo k prehrievaniu akumulátora počas nabíjania. Napätie je riadené tak, aby sa zamedzilo tvoreniu horľavých a zdraviu škodlivých plynov. Toto umožňuje nabíjať všetky druhy olovených akumulátorov, bezúdržbových, hermetických Gel a AGM.
 
Nabíjačky sú elektronické bez napäťových špičiek na výstupe, takže nepoškodia elektroniku zariadení, ktorými je vybavené vozidlo. Akumulátor sa môže nabíjať bez odpojenia elektroinštalácie vozidla od akumulátora a nabíjať priamo v aute, tým pádom sa nevynulujú uložené údaje v aute ako sú napr: hodiny, autorádio, palubný počítač ... Sú plne automatické.
 
Vhodné na nabíjanie a aj udržovacie dobíjanie pre udržanie akumulátora v pohotovosti. Discovery 60 je určený pre motorku a malé dopravné prostriedky a umožňuje nabíjanie v nepohodlných polohách. Sú chránené proti preťaženiu a skratu. Tým že sú plne automatické sú veľmi oblúbené u menej zručných ľudí. 

Dodatočné parametre

Kategória: Invertorové nabíjačky
Záruka: 2 roky
Príkon: 65W
Napätie akumulátora: 6-12V
Efektívny nabíjací prúd: 4A
Priemerný nabíjací prúd EN 60335-2-29: 4A
Regulačné stupne nabíjacieho prúdu: 4
Kapacita akumulátora 15h: 120Ah
SKU: 99000074
Hmotnosť: 0.7 kg
Napájacie napätie: 230V 50/60 Hz
Rozmer: 175x65x110mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.