Hydrant s tvarovo stálou hadicou D33 -20bm - s konzolou

Kód: 287
553,20 € 461 € bez DPH 553,20 € / 1 ks
Na objednávku

Požiarny hydrantový systém s tvarovo stálou hadicou D33 predstavuje veľmi účinný hasiaci prostriedok so stálou dodávkou vody, ktorý je okamžite dosiahnuteľný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Požiarny hydrantový systém s tvarovo stálou hadicou D33 predstavuje veľmi účinný hasiaci prostriedok so stálou dodávkou vody, ktorý je okamžite dosiahnuteľný. Hlavne v miestach, kde je potrebné dodávať veľké množstvo vody, až 200l/min.

Hydrantový systém se skladá:

  1. Hadicový navijak, ktorý je namontovaný na výkyvnom ramene. Skladá sa z dvoch bočných kotúčov s výstuhou z drôtov o priemere 8mm. Štandardné rozmery navijaku - priemer 658mm, šírka 216 mm.
  2. Požiarna tvarovo stála hadica D33 od spoločnosti Pavliš a Hartmann. Hadica je vedená pod obchodným názvom PH - stabil - D33. Dĺžka hadice v systéme je 20 m.
  3. Požiarna prúdnica Tajfun Turbo (ekvivalent 13mm) s otočnou hlavou.
  4. Prepojovacia hadica D33 dĺžky 1,5m s guľovým ventilom 5/4´´ PN30 DN32.Hydrantový naviják upevniť na stenu a to na oceľovou konzolou (viď. obr.) alebo privariť držiak ramena k oceľovej konštrukcii. Doporučujeme oceľovú konzolu upevniť na stenu pomocou 4ks oceľových šróbov minimálneho priemeru 8mm.

Hydrantový navijak samostatne upevniť na stenu bez hydrantovej skrine a to na oceľovú konzolu alebo privariť držiak ramena k oceľovej konštrukcii. Doporučujeme oceľovú konzolu upevniť na stenu pomocou 4ks oceľových šróbov minimálneho priemeru 8 mm.

Hadicové systémy osádzať vo výške 1,1 - 1,3m nad podlahou (merané k stredu zaradenia).

Toto zariadenie je určené do vnútorných priestorov chránených pred mrazom.

Dodatočné parametre

Kategória: Hydranty D33
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.