Prilba Gallet F1 SF

Kód: 5030
444,90 € 370,75 € bez DPH
Na objednávku

Prilba Gallet F1 SF so zlatým štítom vrátane zátylníku. Prilba je vyvinutá na základe vlastností prilby F1, prilba F1 SF zodpovedá požiadavkám hasičských zborov po celom svete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prilba je vyrábaná v nastaviteľnej veľkosti 53-63 cm. Veľkosť sa ľahko nastavuje unikátnym račňovým systémom. Prilba je formovaná z nového materiálu - kopolyamidu. Tento materiál sa vyznačuje vysokou tvarovou stálosťou pri vysokých teplotách a pevnosťou. Vnútorná časť bola vylepšená novými tlmiacimi materiálmi, ktoré sú tiež komfortnejšie pre užívateľov. Prilba vychádza v novej koncepcii MSA Gallet použité už pri type F1 E. Tiež F1 SF má vylepšený systém upnutia masky, tzv. "Kitfix", kedy možno posúvať uchytenie pre masku v rozsahu 1 cm a tak regulovať tlak masky na tvár. Na každej prilbe je integrovaný držiak pre svetlo, ktorý je na ľavej aj pravej strane prilby. Medzi "škrupinou" prilby a tlmiacou vrstvou je zväčšený priestor, ktorý zaisťuje lepšie prúdenie vzduchu a odvetrávanie prilby. Tým sa tiež zlepšila počuteľnosť v prilbe. Anatomicky tvarovaný tvárový štít je potiahnutý jednostranne priehľadnou pozlátenou vrstvou (9% priepustnosť svetla), ktorá účinne zvyšuje tepelnú bariéru. Prilba je dodávaná s trojbodovou podbradnou páskou a s koženým krytom brady. K prilbe je dodávam nomexový zátylník s pokovanou vonkajšou stranou alebo tzv. "Holandský golier" z vlny.

Dodatočné parametre

Kategória: Hasičské zásahové prilby
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.