Prilba Dräger HPS 7000 H1 Pro

Kód: 5033/SIG2 5033/SIG3 Zvoľte variant
363 € 461 € od 363 € 302,50 € bez DPH 384,17 € bez DPH od 302,50 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Farba
Štít
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Hasičská prilba HPS 7000 PRO H1 prináša do svojej kategórie úplne nové štandardy a to nielen po stránke špičkovej bezpečnosti ale aj prvotriedna ergonómia desingu a rozsiahle variability. S touto priľnú získate systém optimálnej ochrany hlavy pre všetky druhy zásahov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šitá na mieru na každú hlavu

S touto požiadavkou vyvinula firma Dräger prilbu HPS 7000, pričom sa na vývoji podieľali so svojimi skúsenosťami a potrebami hasiči z celého sveta a všetkých odborov. Dve veľkosti škrupiny v kombinácii s tromi veľkosťami vnútorného nosného systému pokrývajú väčšinu tvarov tváre a hlavy v rozsahu 50 až 66cm. So svojou hmotnosťou cca 1580 g v základnej verzii patrí okrem toho k najľahším prilbám vo svojej triede. Vedľa pohodlného a pre kožu príjemného vnútorného vybavenia z antialergických a poddajných materiálov sa prilba Dräger HPS 7000 vyznačuje vysokou mierou pohodlia pri obsluhe i nosenie.

Pohodlie je otázkou nastavenia

Polstrovaný 4-bodový upínací systém umožňuje bezpečné a jednoduché prispôsobenie akémukoľvek tvaru hlavy. Optimálne vyváženie prilby môže byť individuálne nastavené v oblasti zátylku a brady. Polstrovanie z Nomexu okrem toho zaisťuje, že prilba pohodlne sedí v akejkoľvek situácii. Integrovaná temennej sieťka umožňuje výškové nastavenie prilby a zaisťuje dobré vetranie. Pomocou ľahko dosiahnuteľného nastavovacieho kolieska s poistným mechanizmom na vonkajšej zadnej strane škrupiny môžete aj v priebehu zásahu ľahko nastaviť veľkosť nosnej čelenky a upraviť si tak komfort podľa typu a dĺžky vykonávanej činnosti.

Dizajn na najvyššej úrovni

Ergonomická konštrukcia prilby optimalizuje rozloženie hmotnosti a umiestnenie ťažiska a zbavuje tak Vaše krčné svaly zaťaženie. Veľký a moderný zorník pre ochranu tváre zaisťuje neobmedzený výhľad a zároveň garantuje najvyššiu ochranné vlastnosti. Pre použitie pod ochranným protichemickým oblekom môže byť zorník zafixovaný v hornej úvrati. Bezpečnú alternatívu ponúkajú integrované sklopné ochranné okuliare s možnosťou nastavenia vzdialenosti od tváre, ktorých spodný okraj je vybavený ochrannou lištou z mäkkého materiálu. Zorníky pritom ponechávajú dostatok priestoru pre použitie dioptrických okuliarov alebo ochranné dýchacie masky. Hasičská prilba HPS 7000 je však oveľa viac než len jednoduchou súčasťou výstroja - je tiež Vaším osobným poznávacím znamením. Preto si môžete prilbu zostaviť podľa vlastných požiadaviek: Od celej rady voliteľného príslušenstva a farebných variantov až po napr. Individuálny emblém pre Váš čelný štítok.

Funkčný systém

Keďže si firma Dräger zakladá na tom, že ponúka komplexné systémové riešenia, podarilo sa nám pozdvihnúť kompatibilitu našich produktov na novú úroveň. Univerzálne a individuálne nastaviteľný rýchloupínací systém pre masky Dräger typovej rady FPS 7000 (resp. Panorama Nova) poskytuje výkonnú a bezpečnú kombináciu maska-prilba. S celotvárovou maskou FPS 7000, s integrovaným komunikačným modulom FPS 7000 COM-PLUS a so vzduchovým dýchacím prístrojom z typovej rady PSS dosiahnete optimálneho zladenie celého systému. Ľahká LED svietidlo je integrovaná do škrupiny prilby a dostatočne osvetľuje Váš pracovný priestor. Je upevnená uprostred na čelnom štítku a vybavená efektívne clonou proti oslneniu, ale napr. Aj inteligentným systémom pre správu batérie. V rámci vnútorného vybavenia môžu byť namontovaná rôzne komunikačné zariadenie pre rôzne druhy vysielačiek. Budete tak môcť uspokojivo komunikovať aj v prípade veľkého hluku v okolitom prostredí.

Dodatočné parametre

Kategória: Hasičské zásahové prilby
Záruka: 2 roky
Polepy: Nie (Možnosť objednať)
Štít: Číry
Systém kahadár: Nie
Okuliare: Nie (Možnosť objednať)
Držiak na svetlo: Nie (Možnosť objednať)
Zátylník: Áno
Životnosť: Pri pravideľných údržbách revíziach neobmedzená
Hmotnosť: 1,15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.