Zásahová obuv Rosenbauer Tornado (s protirezom)

Kód: 5825/EU 5825/EU2 5825/EU3 5825/EU4 5825/EU5 5825/EU6 5825/EU7 5825/EU8 5825/EU9 5825/EU10 5825/EU11 Zvoľte variant
285 € 237,50 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Veľkosť obuvi
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Viac ochrany, viac bezpečia ako všetky topánky Rosenbauer.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tornado si vybudovalo svoje meno medzi hasičskými zásahovými topánkami. Kombinácia nekĺzavej šnurovacie obuvi so zipsom sa osvedčila ako excelentné riešenie.

Tornado s ochranou proti prerezaniu: Dodatočné vrstvy Kevlaru medzi vrchnou kožou a Sympatexovou membránou. Vyrobené v súlade s EN 381, časť 3 ochranné pomôcky pre užívateľov pracujúcich s motorovou pílou trieda 2.

Viac ochrany, viac bezpečia ako všetky topánky Rosenbauer, certifikované podľa EN 15090: 2012 F2A HI3 CI AN SRC, čo znamená, že sa perfektne hodí pre všetky hasičské zásahy. Navyše boli vytvorené požiadavky pre vysokú triedu ochrany proti sálavému teplu, izoláciu proti chladu, ochrane členku a pohodlnému noseniu pomocou štyroch flexibilných zón, vybavenie 3M reflexnými prvkami a Sympatex membránou. Tornado spĺňajú všetky aspekty funkcionality a komfortu.

Individuálna úprava vďaka dvojzónovému šnurovaniu Tornado nie je obyčajná šnurovacia obuv. Topánka môže byť šnurovaná v dvoch rôznych úrovniach a to okolo lýtka a okolo priehlavku. Dve zóny od seba oddeľuje špeciálny stopper v oblasti členku, ktorý umožňuje v každej zóne rôznu úroveň utiahnutie šnúrok. Žiadny iný systém neumožňuje u topánok takéto individuálne prispôsobenie pre každý tvar nohy. Stačí jedno nastavenie topánky užívateľom a systém bude naďalej udržiavať optimálnu úroveň šnurovanie v každej zóne. Zips umožňuje rýchle a jednoduché nazutie aj vyzutí topánky.

Ochrana členku:

Pridané vypchávky do oblasti členku poskytujú maximálnu ochranu proti otlakom a nárazom, (testované podľa EN 20345). Ponúka tiež zvýšenú ochranu proti podvrtnutie členku a zvýšenému nebezpečenstvu proti prieniku ostrých predmetov.

Sympatex membrána:

Sympatexová membrána robí Tornado optimálne vzdušné a vysoko vode odolné. Ponúka zároveň zvýšenú ochranu proti vírusom, baktériám, telovým tekutinám a rôznym chemikáliám.

4 flexibilné zóny:

Štyri špeciálne flexibilné zóny sú umiestnené nad pätou, v oblasti kĺbu členku a v oblasti lýtka. Tieto zóny zvyšujú komfort pri lezení, kľačanie a riadenie vozidla.

Reflexné prvky 3M:

reflexné prvky sú umiestnené tak, aby boli topánky dobre viditeľné v kombinácii so zásahovými nohavicami.

  • Váha: 2.8 kg (pár, veľkosti 42)
  • Výška topánky: 280 mm (veľkosti 42)
  • Prevedenie: nízky priehlavok - štandard vysoký priehlavok - iba na dopyt
  • Veľkostný sortiment: 36 - 52 / okrajové veľkosti na dopyt s príplatkom /

Dodatočné parametre

Kategória: Hasičská zásahová obuv
Záruka: 2 roky
Výška: 280 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.