Zásahová obuv HAIX Fire Flash Gamma

Kód: 4325/EU 4325/EU2 4325/EU3 4325/EU4 4325/EU5 4325/EU6 4325/EU7 4325/EU8 4325/EU9 4325/EU10 4325/EU11 4325/EU12 4325/EU13 4325/EU14 4325/EU15 Zvoľte variant
285,90 € 238,25 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Veľkosť obuvi
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Fire Flash Gamma značky HAIX je nezničiteľná profesionálna topánka určená na použitie požiarnikmi a členmi núdzových a záchranných služieb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je vyrobená  z robustnej, vodotesnej bielej kože, ponúka vynikajúcu izoláciu pred extrémnymi teplotami s vysokým komfortom. Požiarna obuv Flash Gamma je vhodná pre množstvo rôznych typov nasadenia vrátane lesných požiarov a vyčerpania pivníc.

Sloboda pohybu a pocit bezpečia

Obuv HAIX Fire Flash Gamma bol navrhnutá tak, aby zostala pohodlná, aj po niekoľkých hodinách nosenia. Žiadne tlakové body alebo napätie na kĺby nevzniknú a vaša poloha nohy bude tiež korigovaná. Anatomicky tvarovaná stielka, mäkká vnútorná výstelka a individuálne nastaviteľný systém šnurovania prispievajú k vytvoreniu dobrého pocitu pohodlia. Tieto topánky môžu byť tiež viazané rozdielne v závislosti od šírky tela a nohy nositeľa. Pätkové zaoblenie a špeciálna zakrivená vložka v oblasti priehlavku zaručujú voľný pohyb požiarnikov nasadených na širokú škálu terénov.

Extrémne odolné voči teplu

Požiarna Flash Gamma HAIX Fire je označená piktogramom F2A. To znamená, že spĺňa základné požiadavky požiarnej bezpečnostnej obuvi typu 2 a je vhodný ako na vonkajšie použitie, tak na boj proti požiarom v budovách a vo vozidlách. Tepelnoizolačné vlastnosti zodpovedajú úrovni HI3 (250 stupňov po dobu 40 minút).


Horný materiál

    HAIX Fire Flash Gamma sa vyrába v robustnej, ale vysoko priedušnej čiernej koži. Použitý materiál má hrúbku približne 2,5 milimetrov a bol hydrofobizovaný aby      bol vodotesný.
    Ponúka druhú ochrannú ochranu proti orezaniu, t.j. Vaše nohy budú chránené proti rýchlosti motorovej píly 24 m / s.
    Špeciálne pigmenty v koži odrážajú slnečné lúče. To znamená, že menej tepla sa prepraví na nohy, pretože topánka sa neprehrieva.
    Pogumovaná špička predlžuje životnosť výrobku tým, že zabraňuje poškodeniu kože.
    HAIX Fire Flash Gamma má tiež protipožiarne šnúrky, ktoré sú ukryté za zipsovou kožou. Samotný šnurovací systém je nastavený a upevnený pri prvom použití        obuvi. To následne zaisťuje, že sa dajú rýchlo utiahnuť a vyzuť.

Podšívka, vložky, špička

    Niekoľko vnútorných vrstiev membrány GORE-TEX® zaručuje suché nohy tým, že znemožňuje prienik vody z vonkajšej strany. HAIX Fire Flash Gamma tiež              ponúka zvýšenú ochranu pred chemikáliami. Vrstvy GORE-TEX® zároveň umožňujú uniknúť vlhkosti (potu).
    Špička stielky a vložky tiež pomáhajú absorbovať vlhkosť.
    Vložky  sú rýchlo sušiace a v prípade potreby je možné ich tiež odstrániť a umyť.
    Anatomicky tvarovaná a špička poskytuje dostatok priestoru a úplnú ochranu na prednom konci obuvi.
    Integrované zaokrúhľovanie päty ponúka väčšiu voľnosť pohybu, keď ste zapojení do ťažkých nasadení.
    HAIX Fire Flash Gamma poskytuje vynikajúcu izoláciu proti teplu a chladu a je vhodná pre použitie v akýchkoľvek poveternostných podmienkach.

Podrážka 

    Hlboký behúň v tvare oblúka robí tento topánok ideálnou voľbou pre akýkoľvek terén, rovnako ako pomoc pri lezení po rebríkoch.
    Podošva je odolná voči vysokým a nízkym teplotám a vlhkosti. V zime zostáva materiál používaný pri stavbe podrážky elastický a pružný a nebude sa                        vytvrdzovať.
    Podrážka HAIX Fire Flash Gamma má antistatické vlastnosti a je odolná voči oleju a benzínu.
    Vnútorná PU pena poskytuje dodatočnú izoláciu proti extrémnym teplotám a taktiež prináša efekt absorpcie nárazov, aby sa znížilo napätie na kĺboch. Nosenie          týchto topánok je ako prechádzanie mäkkou podložkou.
    Podošva je odolná proti prepichnutiu a chráni vás pred akýmikoľvek potenciálnymi zraneniami spôsobenými ostrými predmetmi pod nohami, ako rozbité sklo              alebo nechty.

Fire Flash Gamma poskytuje ochranu pred extrémnymi teplotami, je odolný voči tekutinám, ako je voda, olej a benzín, a ponúka bezpečnosť a bezpečnosť na nerovnom teréne.

Dodatočné parametre

Kategória: Hasičská zásahová obuv
Záruka: 2 roky
Materiál: koža, hr.  2,5 -2,7 mm
Membrána: GORE-TEX Performance
Výška zvršku: 28 cm
Špička: kovová, s prídavnou vrstvou z butyl kaučuku proti zvýšenému oderu
Podošva: 011 - antistatická, viacvrstvová, s tlmiacim účinkom, odolná olejom a PHM
Certifikát, charakteristika: CE 0197 EN 15090: 2012 HI3 CI SRC - Kategória F2A
Hmotnosť jednej topánky: 1442 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.