Zásahová obuv HAIX Fire Eagle

Kód: 4331/EU17 4331/EU1 4331/EU2 4331/EU3 4331/EU4 4331/EU5 4331/EU6 4331/EU7 4331/EU8 4331/EU9 4331/EU10 4331/EU11 4331/EU12 4331/EU13 4331/EU14 4331/EU15 4331/EU Zvoľte variant
268,90 € 224,08 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Veľkosť obuvi
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Nový, rozšírený HAIX Fire Eagle je štíhlejší a ľahší oproti predchádzajúcemu modelu. Váži menej ako 1000 gramov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový HAIX Fire Eagle bol prvýkrát predstavený na špecializovanom veľtrhu "Interschutz" v roku 2015 a bol dokonale prispôsobený požiadavkám cieľovej klientely. Okrem toho, že je obzvlášť ľahký, ide o topánku, ktorá tiež ponúka veľa pohodlia a robustnosti. Jej čierny a žltý dizajn, ktorý sa rozprestiera od špičky do oblasti podrážok, mu dodáva podobu modernej športovej topánky.

Napriek tomu spĺňa aj najvyššie bezpečnostné normy. HAIX Fire Eagle je zvlášť odolný voči teplu a môže dokonca odolávať teplotám viac ako 250 stupňov bez poškodenia. Špička špičky, vyrobená z ultraľahkého a robustného kompozitného materiálu zo sklenených vlákien, zabraňuje tomu, aby padajúce predmety poškodili vaše nohy. Podošva topánky je tiež úplne protišmyková vďaka použitiu špeciálnej technológie.

Sloboda pohybu a pohodlie

Keď sú požiari v práci, počíta sa každú sekundu. Musia byť schopní rýchlo obliecť svoje bezpečnostné obuv a musia byť schopní rýchleho a pružného pohybu, akonáhle tak urobia. HAIX Fire Eagle je funkčná topánka, ktorá dokáže zvládnuť extrémne vysoké teploty a poskytnúť ochranu, ktorú potrebujete pri akýchkoľvek poveternostných podmienkach. Je to jednoducho najlepšia voľba pre profesionálov, ktorí čelia týmto výzvam.

Dvojzónový šnurovací systém vám umožňuje obuť vaše topánky za menej ako desať sekúnd. Šírka obuvi je najprv individuálne nastavená každým užívateľom, aby sa zabezpečilo dokonalé uloženie okolo tela a chodidla. Oblasť šachty bola vyrobená tak, aby poskytovala maximálny pohyb.

Vysoký stupeň pohodlia klímy

Vaša noha sa nebude potiť vnútri HAIX Fire Eagle ani v dlhých pracovných dňoch .Vlhkosť  je schopná odparovať a vylučovať. Zásobník zároveň využíva pohyb, ktorý nositeľ vytvára, aby preniesol vlhkosť z vnútra do ventilačných štrbín na hriadeli a jazyku. Vložky absorbujú pot, aby ste sa cítili sviežo a pohodlne, aj po mnohých hodinách opotrebenia.

Vrchný materiál

    HAIX Fire Eagle je športová a štíhla profesionálna topánka, ktorá je vyrobená z vysoko kvalitnej býčej kože.
    Vrchný materiál navrhnutý v čiernej farbe so signálnym žltým zvýraznením v priehlavku a hornej časti a pozdĺž bokov, aby ste boli ľahšie viditeľní v tme.
    Vysoko priedušná koža používaná pri výrobe HAIX Fire Eagle bola hydrofobizovaná. To znamená, že zabraňuje prieniku akejkoľvek vlhkosti z vonkajšej strany, zatiaľ čo stále umožňuje odparovanie potu a jeho vylučovanie.
    Patentovaný systém Sun Reflect spoločnosti HAIX zabraňuje prehriatiu a znižuje množstvo tepla prenášaného na nohy.
    Dvojzónový šnurovací systém vám umožňuje obuť si  vaše topánky za menej ako desať sekúnd.
    Hriadeľ obsahuje aj oblasť, v ktorej si zapíšete svoje meno.

Podšívka, špička

    Špičková membrána CROSSTECH® chráni vaše nohy pred mokrom a zároveň poskytuje ochranu proti krvi a iným telesným tekutinám. To vás ochráni pred potenciálnymi vírusmi alebo baktériami.
    V rovnakej dobe je membrána vysoko priedušná.
    Klimatizačný systém HAIX navyše zaručuje, že nohy zostanú úplne suché a v pohodlí. Využíva prirodzený pumpovací pohyb, ktorý vzniká pri prechode vnútorného potu k ventilačným štrbtom na hriadeli a jazyku, ktorý je pripravený na vylúčenie.
    Podošva znižuje napätie na chrbte a kĺboch ​​tým, že tlmí vaše kroky tak keď kráčate.
    Špeciálne chrániče sú integrované do oblasti holene a krku.
    HAIX Fire Eagle je vybavený aj anatomicky tvarovanou ochrannou špičkou, ktorá je vyrobená z ultraľahkého materiálu.
    Tri rôzne vložky umožňujú nastaviť šírku topánky tak, aby vyhovovala vašim individuálnym potrebám. Tieto vložky sú vzájomne zameniteľné a môžu sa v prípade potreby vymyť. HAIX Fire Eagle je štandardne dodávaný s červenou vložkou (strednou). Ďalšie vložky Vario Fit je možné objednať v úzkych alebo širokých rozmeroch.

Podrážka

    Dvojfarebná gumová podrážka HAIX Fire Eagle je flexibilná a úplne protišmyková vďaka novo vyvinutému dvojzložkovému behúňu. Špeciálne plutvy použité v spojení s dodatočnými rukoväťami zabezpečujú vynikajúcu stabilitu aj na mokrom povrchu a na ľade.
    Podošva je odolná voči prepichnutiu ostrým predmetom.
    Podrážka poskytuje vynikajúcu izoláciu proti teplu a chladu a môže sa nosiť po celý rok.

Dvojfarebná HAIX Fire Eagle je inovatívna protipožiarna obuv, ktorá tiež spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy. Je absolútne vodotesná a dobre odoláva teplu. Ponúka tiež vysoký stupeň pohodlia a dobrú voľnosť pohybu.

Dodatočné parametre

Kategória: Hasičská zásahová obuv
Záruka: 2 roky
Materiál: koža, hr.  2,5 -2,7 mm
Membrána: CROSSTECH
Výška zvršku: 23 cm
Špička: kovová, s prídavnou vrstvou z butyl kaučuku proti zvýšenému oderu
Podošva: 011 - antistatická, viacvrstvová, s tlmiacim účinkom, odolná olejom a PHM
Certifikát, charakteristika: CE 0197 EN 15090: 2012 HI3 CI M SRC - Typ F2A
Hmotnosť jednej topánky: 950 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.