Dräger X-plore (A2) DHS D5 náhradné bajonetové filtre

Kód: 5249
11,50 € 9,58 € bez DPH
Skladom

Náhradné bajonetové filtre Dräger X-plore (A2) sú kompatibilné s polomaskou DHS DPMS, DHS DPMM, DHS DPML a celotvárovou maskou DHS DCM. Filtre majú bajonetové upevnenie, ktoré používateľa jednoducho navedie, ako filtre k maske pripojiť. Filter sa potom pootočením sám zacvakne do správnej polohy. Vďaka špeciálnemu dizajnu filtrov má aj po upevnení na masku používateľ široký a ničím nerušený výhľad.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradné bajonetové filtre Dräger X-plore (A2) sú kompatibilné s polomaskou DHS DPMS, DHS DPMM, DHS DPML a celotvárovou maskou DHS DCM. Filtre majú bajonetové upevnenie, ktoré používateľa jednoducho navedie, ako filtre k maske pripojiť. Filter sa potom pootočením sám zacvakne do správnej polohy. Vďaka špeciálnemu dizajnu filtrov má aj po upevnení na masku používateľ široký a ničím nerušený výhľad. Filtre sú balené vždy po dvoch, takže otvorte iba požadovaný počet balení. Expirácia neotvorených filtrov je 6 rokov od dátumu výroby. Maximálna skladovacia lehota otvorených filtrov je 6 mesiacov.

POUŽITIE

Filtre poskytujú ochranu nositeľa proti týmto látkam o maximálnej koncentrácii 5000 ppm: - organickým plynom a parám s bodom varu vyšším ako 65°C (trieda 2) Kompletnú dvojicu filtrov je potrebné vymeniť najneskôr vtedy, ak zistí nositeľ filtrov ich perforáciu, napr. prítomnosť zápachu, podráždenie či zmenu chuťových vnemov.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre
Záruka: 2 roky
Materiál: plast
Trieda ochrany: A2
Splňuje normu: EN 143:2000
Počet ks v balení: 2 ks
Teplotná odolnosť: −10 ºC až 55 ºC
Certifikát: ČSN EN 14387 + A1, EN 143:2000
Expirácia: 6 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.