LIFESAVER Liberty filtračná fľaša, modrá

Filtračná a čistiaca fľaša na vodu. V prípade odrezania od spoľahlivého zdroja čistej vody vám fľaša LifeSaver Liberty zaistí prísun tekutín z prírodných zdrojov, ako sú rieky, rybníky, jazerá a ďalšie. Filtračná membrána dokáže odstrániť z vody baktérie, mikroorganizmy aj vírusy. Vďaka filtrom LifeSaver budete mať dostatok tekutín aj v tých najnáročnejších prostrediach. Či už ste na výlete v kempe, alebo čelíte prírodnej či humanitárnej katastrofe. Ideálne pre camping, cestovanie, turistiku alebo akúkoľvek outdoorovú aktivitu, kedy potrebujete cestovať s dostatkom tekutín, napriek tomu naľahko.

Dostupnosť Ihneď na predajni v Trnave (5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Možnosti doručenia
Kód: MOTUAG100101
127 € –19 % 102 € 85 € bez DPH 102 € / 1 ks
LIFESAVER Liberty filtračná fľaša, modrá
LIFESAVER Liberty filtračná fľaša, modrá
Výpredaj
127 € –19 %

Filter funguje na princípe tlakovej nádoby s ručnou pumpou. Súčasťou balenia je tiež 1,5 m dlhá hadica na nasávanie vody priamo z prírodného zdroja (rieka, jazero a pod.) To umožňuje ľahší prístup k vode bez nutnosti namáčať ruky, možnosť filtrácie väčších objemov vody naraz do ďalších pripravených nádob. Filter je možné naskrutkovať priamo na väčšinu štandardizovaných fliaš so širokým hrdlom (CamelBak a pod) a dokáže prefiltrovať až 2000 litrov vody rýchlosťou cca 1,2 l/min.

Obsah balenia: vymeniteľná filtračná kazeta na 2000 litrov, ďalej vymeniteľný filter s aktívnym uhlím na odstránenie zápachu a pachuti z vody, ktorý prefiltruje 500 litrov.

Filtračná kapacita: baktérie Log 6 (99,9999%), vírusy Log 4 (99,99%) a mikroorganizmy Log 3 (99,9%)

Failsafe – technológia automatického vypnutia systému v prípade nutnosti vymeniť filtračnú kazetu. Jednoduché a intuitívne ovládanie: Naplniť, prefiltrovať, napiť sa!
Bez nutnosti merania, bez dlhého čakania, bez chémie a nepríjemných pachutí a zápachu.

Vyrobené vo Veľkej Británii.
Materiály ani odpadová voda neobsahujú BPA ani BPS.
Obsah fľaše 400 ml.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné fľaše
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: