Vŕtacie kladivo EXTOL PREMIUM

111,90 € 93,25 € bez DPH
Skladom

Vŕtacie kladivo s pneumatickým príklepom, sila úderu 1.2 J, skľučovadlo SDS Plus, 5000 príklepov za minútu, 1000 ot./min, hmotnosť 2.1 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Akumulátorové vŕtacie kladivo je určené rýchle vŕtanie do tehál a betónu pomocou vrtákov s SDS-plus stopkou. Vďaka pneumatickému príklepovému systému je schopné vŕtať oveľa rýchlejšie a efektívnejšie ako príklepové vŕtačky. Kladivo je vybavené spätným chodom pre ľahké vytiahnutie zaseknutého vrtáku a dvoma rozsahmi rýchlosti, ktoré možno využiť podľa vŕtaného materiálu.

Pre bežnú prácu postačia jeden alebo dva 2000mAh akumulátory, ktoré môžete rýchlo nabiť v rýchlo-nabíjačke. Pri náročnejšej alebo dlhšej práci odporúčame väčšie akumulátory s kapacitou 4000mAh Dvoj-rýchlostná prevodovka umožňuje nastaviť zodpovedajúce otáčky pre konkrétny druh práce.

Technické údaje : 1 ks akumulátor 20V Li-ion, 2Ah

SDS-plus režimy: vŕtanie, vŕtanie s príklepom energia úderu 1,2J počet príklepov 0-5000minˉ¹ voľnobežné otáčky:

I. 0-300minˉ¹

II. 0-1000minˉ¹ max. priemer vrtu do: betónu 20mm kovu 10mm dreva 20mm nabíjanie akumulátora 1,5 h hmotnosť s akumulátorom 2,1kg

Balenie kartón

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické náradie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.