Doprava a platba

Rednod.sk - možnosti doručenia tovaru (cenník)


OSOBNÝ ODBER V TRNAVE
Bezplatné vyzdvihnutie tovaru osobne v predajni Rednod na Modranskej 1 v Trnave, smer Ružindol ->> mapa
Otváracie hodiny: PONDELOK - ŠTVRTOK (8.00 - 17.30), PIATOK (8.00 - 16.30), víkend a sviatky (zatvorené)

 
Zasielkovna_logo_WEB_nove

ZÁSIELKOVŇU môžete využiť pre balíky s hmotnosťou do 10 kilogramov. Doručenie tovaru do viac ako 1000 výdajných miest na celom Slovensku. Tovar odoslaný do 12.00 je štandardne doručený nasledujúci pracovný deň. Objednávku môžete zaplatiť dopredu, na faktúru (iba pre obce, firmy, organizácie) alebo pri vyzdvihnutí tovaru v hotovosti. Platobnou kartou sa dá platiť iba v niektorých výdajných miestach Zásielkovne.  

• 0 kg - 10 kg      2,40, - EUR 

Pri objednávke nad 90 eur máte dopravu zadarmo.

general-logistics-systems-gls-vector-logo-small 
GLS KURIÉRI doručujú tovar na celom Slovensku priamo na adresu, ktorú si určíte. Tovar odoslaný do 15.00 je štandardne doručený nasledujúci pracovný deň. Kuriéri doručujú tovar väčšinou doobeda, ale môžete si dohodnúť individuálny čas doručenia. Tovar môžete zaplatiť dopredu, na faktúru (iba obce, firmy, organizácie) alebo priamo kuriérovi v hotovosti / platobnou kartou. 
 
• 0 kg - 5 kg        3,90,- EUR (zadarmo pri nákupe nad 90 EUR)
• 5 kg - 15 kg      4,20,- EUR (zadarmo pri nákupe nad 90 EUR)
• 15 kg - 20 kg    5,50,- EUR
• 20 kg - 30 kg    6,5,- EUR
• 30 kg - 40 kg    7, - EUR

Pri objednávke nad 90 eur a hmotnosti balíka do 15 kg máte dopravu zadarmo.


DOPRAVA REDNOD

Pri špeciálnych zákazkách ponúkame dopravu zadarmo prostredníctvom nášho vozového parku. Po dohode Vám vieme doručiť tovar aj v rámci mesta Trnava a v okolí. O podrobnostiach sa prosím informujte osobne či telefonicky: +421 944 376 326 
 
 
Upozornenie:
Pri preberaní zásielky je nutné dôkladne skontrolovať počet balíkov a ich stav (viditeľné poškodenie). Ak nájdete akúkoľvek nezrovnalosť, treba okamžite upozorniť kuriéra a uviesť nezrovnalosť do preberacieho protokolu (napríklad poškodené balenie, chýbajúci balík v zásielke, atď.). Neskoršie reklamácie prepravy nebudú zo strany prepravcu uznané.
 
*V prípade, že Vám na nadobúdacom doklade za tovar nevyhovuje položka ,,Doprava,, prosím informujte nás o tom pred vystavením nadobúdacieho dokladu.
 
 
Rednod.sk - možnosti platby (cenník)
 
V hotovosti (Osobný odber): 0,- EUR

Dobierka: 1,- EUR
 
Online platba kartou: 0,- EUR 

Platba bankovým prevodom: 0,- EUR  
 
PayPal: 0,- EUR
 
Tovar na faktúru: 0,- EUR
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.