RESPI-CLEAN dezinfekcia respirátorov a rúšok, 75% etanol (100 ml)

Kód: 11630
3,69 € –20 %
RESPI-CLEAN dezinfekcia respirátorov a rúšok, 75% etanol
3,69 € –20 % 2,95 € 2,46 € bez DPH
Ihneď k odberu (> 5 ks)

Táto dezinfekcia je špeciálne vyrobená na ošetrenie a na dezinfekciu respirátorov s membránou z nanovlákien. Regeneruje a predovšetkým dezinfikuje rúška, antibakteriálne šatky aj respirátory. Môžete ju použiť aj na bežné rúška a respirátory.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto dezinfekcia je špeciálne vyrobená na ošetrenie a na dezinfekciu respirátorov s membránou z nanovlákien. Neobsahuje žiadne prímesi, ktoré by respirátor znehodnotili.

Regeneruje a predovšetkým dezinfikuje rúška, antibakteriálne šatky aj respirátory. Prípravok je možné aplikovať na rúška bavlnené aj na jednorazové z netkanej textílie. Prípravok je bez vône, takže nevyvoláva nepríjemné pocity pri nosení rúška či antivírusovej šatky. Používa sa pred samotným nosením rúška ako dodatočný štít a zároveň po nosení ako dezinfekčná regenerácia.

Ako dezinfekciu používať?

Produkty sterilizujte ľahkým postriekaním. Rúško / respirátor sa ale nesmie premočiť a musíte ich potom nechať úplne uschnúť.

Zloženie: etanol max. 750g/kg

Varovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. 

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekcia
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.