O nás

Na slovenskom trhu pôsobíme ako predajca a dodávateľ hasičskej a záchranárskej techniky od roku 2013. Pôvodne ako spoločnosť REDNOT. Kamenný obchod pre hasičov a záchranárov v meste Trnava otvoril svoje brány 1.10.2013. Od samého začiatku je našim hlavným cieľom budovať predajne - dodávateľskú spoločnosť, ktorá by svojim sortimentom a službami bola schopná uspokojiť potreby nie len dobrovoľných hasičských zborov a záchranárov v regióne, ale aj ľudí pôsobiacich v priemysle. Svoje produkty si v našom obchode vedia vybrať aj outdooroví nadšenci, chovatelia a milovníci prírody. Priaznivci vody u nás nájdu nafukovacie člny, lode, rafty.

Z dôvodu skvalitnenia našich služieb v roku 2018 vznikla jedinečná predajná značka REDNOD, ktorej vlastníkom sa stala spoločnosť LITTLE CARPATHIANS, s.r.o. V súčasnosti sme lídrom v predaji a službách v oblasti hasičskej a záchranárskej techniky v regióne s kamenným obchodom a e-shopom. Pravidelne pre Vás rozširujeme sortiment o kvalitné produkty vo všetkých kategóriách: hasiči, záchranári, priemysel, ochranné pracovné pomôcky, dom a záhrada, kynologické potreby.

Sortiment dopĺňa aj rada špeciálnych produktov pre záchranné a humanitárne akcie, ako sú nafukovacie stany, dekontaminačné sprchy a boxy, záchranné ostrovčeky a ďalšie prvky integrovaných záchranných systémov.

Kamenný obchod: REDNOD, Modranská 1, 917 01 Trnava
E-shop: www.rednod.sk

 

predajna fotky comp

V oblasti prevencie poskytujeme služby:

technik požiarnej ochrany
technik bezpečnosti práce
poradenská činnosť

Ako obchodná spoločnosť spolupracujeme s najvýznamnejšími výrobcami a dodávateľmi.

LogoPH    0013000000I1SbqHAIX-Group-logo1878f8dc7a93df606368805e0e724506   Peli-Logo-A-Hi-RES Petzl_logo   preview-spencer

Výhradný obchodný partner výrobcu záchranných a humanitárnych produktov GUMOTEX

logo-rescue-systems   logo-boats-outdor

Exkluzívny predajca nožov, multinožov, svietidiel, čeloviek LEATHERMAN a LED LENSER

LTG_Corporate_Tagline_Yellow   ledlenser_logo-2016_4c_black_red_160126_high