O nás

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2013 ako predajca a dodávateľ hasičskej a záchranárskej techniky. Tím REDNOD tvoria dobrovoľní hasiči. Radi pomáhame a snažíme sa uspokojiť potreby nielen dobrovoľných hasičských zborov. Postupne sme pridali do našej ponuky aj špeciálne produkty pre život. Konkrétne certifikované produkty na ochranu zdravia a proti vírusom, pre outdoor nadšencov, psíčkarov, do dielne, záhrady či domácností. Dodávame produkty aj pre školské a sociálne zariadenia, obce či pre mnohých lekárov. 

Z dôvodu skvalitnenia našich služieb v roku 2018 vznikla jedinečná predajná značka REDNOD, ktorej vlastníkom sa stala spoločnosť LITTLE CARPATHIANS, s.r.o. V súčasnosti sme lídrom v predaji a službách v oblasti hasičskej a záchranárskej techniky v regióne s kamenným obchodom a e-shopom. Pravidelne pre Vás rozširujeme sortiment o kvalitné produkty vo všetkých kategóriách: hasiči, záchranári, priemysel, ochranné pracovné pomôcky, dom a záhrada, kynologické potreby.

Sortiment dopĺňa aj rada špeciálnych produktov pre záchranné a humanitárne akcie, ako sú nafukovacie stany, dekontaminačné sprchy a boxy, záchranné ostrovčeky a ďalšie prvky integrovaných záchranných systémov.

Kamenný obchod: REDNOD, Modranská 1, 917 01 Trnava
E-shop: www.rednod.sk

Ako obchodná spoločnosť spolupracujeme s najvýznamnejšími výrobcami a dodávateľmi.

LogoPH    0013000000I1SbqHAIX-Group-logo1878f8dc7a93df606368805e0e724506   Peli-Logo-A-Hi-RES Petzl_logo   preview-spencer

Výhradný obchodný partner výrobcu záchranných a humanitárnych produktov GUMOTEX

logo-rescue-systems   logo-boats-outdor

Exkluzívny predajca nožov, multinožov, svietidiel, čeloviek LEATHERMAN a LED LENSER

LTG_Corporate_Tagline_Yellow   ledlenser_logo-2016_4c_black_red_160126_high 

Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.