Doprava a platba

Ceny uvedené pri jednotlivých produktoch sú bez dopravných nákladov, ak nie je uvedená pri produkte informácia ,,Doprava zadarmo,,
Doprava zadarmo je automaticky premietnutá v objednávkom procese nad 60 EUR. Netýka sa produktov hasiacej techniky, hasiacich prístrojov a objednávok nad 10kg.
 
Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť v našom kamennom obchode: Modranská 1, Trnava 917 01, alebo nechať zaslať na Vami určenú adresu.
 
 
Cenník - doprava
 
 
 
 Zásielkovňa
 
osobný odber vo výdajných miestach
(objednávka prijatá v pracovný deň do 12:00 je doručená nasledujúci pracovný deň)
 
0 kg - 5 kg      2,95,- EUR
6 kg - 10 kg    4,95,- EUR
 
 
 
GLS kuriér
 
dodanie do 24 hodín
(objednávka prijatá v pracovný deň do 15:00 je doručená nasledujúci pracovný deň)
 
  0 kg - 10 kg    4,90,- EUR
11 kg - 20 kg    6,90,- EUR
21 kg - 30 kg    8,90,- EUR
31 kg a viac     10,90,- EUR
 
Kamenný obchod
 
Zadarmo - osobný odber
 
Po skompletizovaní Vašej objednávky Vám bude zaslaný informačný e-mail. Následne bude Vaša objednávka pripavená po dobu 5 pracovných dní na našej kamennej predajni v Trnave.
 
 
 
Doprava euro paleta
V prípade väčšieho počtu balíkov (10 a viac) je výhodnejšie zaslanie celej palety. Doručenie v rámci Slovenska je do 48 hodín v pracovné dni.
Poplatok: 30 EUR - 1 euro paleta
 
Doprava REDNOD
Pri špeciálnych zákazkách ponúkame dopravu zadarmo prostredníctvom nášho vozového parku.
 
Doprava mesto Trnava
Po dohode Vám vieme dopraviť tovar v rámci mesta Trnava a v okruhu 10km zadarmo.
O podrobnostiach sa prosím informujte u našich predajcov, osobne v predajni, alebo telefonicky: +421 944 376 326
 
 
Možnosti dopravy
 
 
GLS kuriér
Objednávky prijaté a zaplatené do 15:00 budú expedované z nášho skladu ešte ten istý deň. Doručenie kuriérom na Vami určenú adresu v rámci Slovenska je na ďalší pracovný deň. Doručenie prebieha prevažne v dopoludňajších hodinách, kuriér Vás bude pred doručením kontaktovať a je možné dohodnúť individuálny čas doručenia. Tovar si môžete nechať poslať aj na dobierku a sumu zaplatiť kuriérovi pri preberaní tovaru. V spolupráci so spoločnosťou GLS ponúkame aj doručovanie do okolitých krajín.

Zásielkovňa
Objednávky prijaté a zaplatené do 12:00 budú expedované z nášho skladu ešte ten istý deň. Doručenie do Vami vybratého výdajného miesta v objednávkovom procese v rámci Slovenska je ďalší pracovný deň. Po doručení objednávky do Vami vybratého výdajného miesta budete informovaní sms správou alebo mailom.
Tovar do výdajného miesta si môžete nechať poslať aj na dobierku a objednávku pri preberaní zaplatiť v hotovosti alebo kartou.

Kamenný obchod REDNOD
Objednávky prijaté a zaplatené do 15:00 budú pripravené k prevzatiu do 30 minút. Objednávky prijaté a zaplatené po 16:00 budú pripravené k prevzatiu nasledovný pracovný deň. Pri každom produkte v našej ponuke je uvedený aktuálny počet kusov. V zátvorke je uvedený aktuálny počet kusov v kamennom obchode. Ak je uvedené ,,skladom,, a v zátvorke nie je uvedený počet kusov, tovar sa nachádza v našom externom sklade. Tovar z nášho externého skladu sme schopní prepraviť do kamenného obchodu nasledujúci pracovný do 10:00 hod.
 
 
Upozornenie:
Pri preberaní zásielky je nutné dôkladne skontrolovať počet balíkov a ich stav (viditeľné poškodenie). Ak nájdete akúkoľvek nezrovnalosť, treba okamžite upozorniť kuriéra a uviesť nezrovnalosť do preberacieho protokolu (napríklad poškodené balenie, chýbajúci balík v zásielke, atď.). Neskoršie reklamácie prepravy nebudú zo strany prepravcu uznané.
 
*V prípade, že Vám na nadobúdacom doklade za tovar nevyhovuje položka ,,Doprava,, prosím informujte nás o tom pred vystavením nadobúdacieho dokladu.
 
 
 
 
 
Cenník - platba
 
V hotovosti (Osobný odber): 0,- EUR
 
Dobierka: 0,45,- EUR
 
Online platba kartou: 0,- EUR  
 
PayPal: 0,- EUR
 
Tovar na Faktúru: 0,- EUR