Extol Premium SHARE20V chvostová píla, s akumulátorom

Kód: 890
98,60 € 82,17 € bez DPH
Skladom

Chvostová píla SHARE20V, 20V Li-ion, 2000mAh, EXTOL PREMIUM

Detailné informácie

Podrobný popis

Aku chvostová píla je určená na rezanie dreva, umelej hmoty, kovov a iných podobných materiálov pri práci v dielni, garáži alebo na záhrade. Pružný pílový list umožňuje vykonávať nielen priame a oblúkové rezy, ale aj rezy v zle prístupných miestach (v rohoch, pozdĺž steny), prerezávanie stromov. Hlavnou výhodou tejto píly je akumulátorový pohon, ktorý dovoľuje si túto pílu vziať so sebou tam kde s ňou potrebujete pracovať, bez ohľadu na to, či tam je rozvod elektrickej energie. Píla má bezpečnostnú poistku proti náhodnému spusteniu a je vybavená nastaviteľným predkmitu, ktorý si môžete upraviť v závislosti na rezanom materiáli.

Pre bežnú prácu postačujú jeden alebo dva 2000mAh akumulátory, ktoré môžete rýchlo nabiť v rýchlonabíjačke, pre náročnejších alebo dlhšej práci odporúčame väčšie akumulátory s kapacitou 4000mAh. Akumulátor možno použiť vo všetkých typoch náradia radu EXTOL SHARE20V. Vďaka Li-ion technológii je možné akumulátory kedykoľvek dobíjať, bez toho aby sa tým znižovala ich kapacita.

Li-ion akumulátor tiež stráca energiu vplyvom samovybíjania veľmi pomaly a vydržia dlho nabitý. hlavné prednosti: gumový antivibračný úchop znižuje množstvo vibrácií systém pre rýchlu a beznástrojovú výmenu pílových plátkov ak chcete rezať smerom nahor, môžete si otočiť pílový list o 180 ° akumulátor má indikátor nabitia a možno ho použiť vo všetkých typoch náradia EXTOL SHARE20V v závislosti na rezanom materiáli možno upraviť predkmit ľahké posunutie opierky do vzdialenosti, ktorá Vám uľahčí rezanie

Technické parametre:

  • batérie: 20V Li-ion
  • kapacita batérie: 2000mAh
  • kmity: 0-3000 / min
  • zdvih: 20mm
  • max. rezanie dreva: 100mm
  • max. rezanie hliníka: 20mm
  • max. rezanie ocele: 5mm
  • nabíjania batérie cca: 1,5h
  • hmotnosť: 2,2kg

Dodatočné parametre

Kategória: Chvostové píly
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Predaj alkoholických nápojov mladistvým osobám je zakázaný. Nákupom na tomto eshope potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov.